Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem beszélget el velem...

Miért nem beszélget el velem senki interneten úgy, ahogy szeretném?

Figyelt kérdés

Chaten olyan jó pörgősen, bőbeszédűen, ahogy az emberek élőben szoktak beszélgetni. Hogy mindkét fél beszéljen magától is, ne csak az egyik tartsa életbe a beszélgetést.

Velem így miért nem tudnak interneten? Vagy azt nem lehet egyáltalán megcsinálni tartósan?


2013. okt. 31. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én is ugyanígy vagyok ezzel! A múltkor már majdnem elkezdtem tanítani valakinek, hogyan is működik egy beszélgetés, mert míg én rengeteget írtam, ami a témák kapcsán felmerült bennem, addig ő minden válaszába bepötyögött két kérdést, oszt' jólvan... Múltkor meg azért 'veszekedtem' valakivel, mert mindig csak egy mondatokat írt, és próbáltam meggyőzni, hogy írjon hosszabban, mert így úgy érzem, nem is érdekli a beszélgetés, de azt mondta, nem képes többre. Pedig szerintem olyan témákat hoztam fel, amihez ő is hozzá tudott volna szólni, nekem nem kielégítő válasz az, hogy: 'Értem.'
2013. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írjátok le százszor: Telóról vagy?

:D

2013. okt. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az internet nem beszélgetésre való. Ha beszélgetni akarsz valakivel, menj el hozzá, vagy hívd fel. Senki nem akar gépelni naphosszat.
2013. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet, hogy több emberrel "beszélget"
2013. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!