Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások is jobban szeretnek...

Mások is jobban szeretnek távolságot tartani messzi kultúráktól?

Figyelt kérdés
Sokszor mikor látok valakit aki pl arab vagy afrikai, nem szeretem ha a közelembe jön. Nem vagyok rasszista csak szeretem tudni ha van köztünk táv. Mások is vannak így vele? Lehet hogy ez xenofóbia? 20f
2013. dec. 7. 21:05
 1/9 intrepid ***** válasza:
Én nem tudom, kifejezetten szeretek velük beszélgetni, kínai, arab, vietnámi, néger, és úgy vettem észre, hogy ők is örültek, hogy beszélgethetnek velem. Sok olyan érdekes dolgot meg lehet tudni, amit máshonnan nem. Pl, Vietnam.
2013. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem tudom rasszizmus e számít, de mindegy is, mert szerintem undorító dolog. ha xenofóbia lenne akkor ezt éreznéd a fehérekkel is.
2013. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 a xenofóbia az pont az idegenektől való félelem. Az olyen fehérek mint csehek vagy szlovákok nem állnak messze kultúrailag.
2013. dec. 7. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, engem nem zavarnak, amíg betartják a helyi törvényeket.
2013. dec. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen ódzkodó más kultúrákra nézve és szerintem valami gond van azzal az emberrel, aki az ismeretlentől fél.
2013. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hát én nem tudom de ha más kultúrák közelségétől félsz, az lehet xenofóbia, de ha nem félsz úgy ahogy mondod a szlovákok, csehek közelségétől, akkor én nem biztos, hogy ezt simán xenofóbiának mondanám. Sőt.
2013. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de mit tundék tenni ez ellen..? és mi az oka? Próbálom magam eröoltetni néha de nem vagyok túl elfogadó sajna :S
2013. dec. 8. 21:03
 8/9 anonim válasza:

FOgalmam nics, hogy ezen hogy lehet segíteni, de az jó dolog, hogy ha érzed, hogy ezzel esetleg van valami baj.

Majd körülnézek neten..

De tudod .. én személy szerint csodálatosnak tartom azt, hogy képesek több ezer km-ről eljönni ide emberek, tanulni, dolgozni, akár csak bámészkodni egyet a városokban és tovább utazni. Azért mert meg akarnak ismerni minket mert látnak bennünk valami érdekeset, jót. És nagyon sokat tudnál te is tőlük tanulni. Szerintem ez csak úgy küzdhető le, hogy ha megismersz ilyen embereket személyesen.

2013. dec. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a cigányokkal tartom a távolságot, de ennek megvannak az okai.
2013. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!