Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos! Nektek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos! Nektek, ha a barátnőtök/barátotok tovább tanulna, egy messzi városban 3 éves kapcsolat után mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tudom hibáztam. Nem mondtam el neki időben, hogy pótfelvételit adtam be, és egy tőlünk 4 óra(személygépkocsival) távolságra lévő városba megyek tanulni.De ennek meg volt az oka. egész nyáron azt hajtotta, hogy nem akar velem lenni,mindig veszekedtünk, bár sokszor úgy érzem nem miattam, mert én nem csináltam sok rosszat. pont ,hogy róla derültek ki dolgok hogy beszélget titokban egy nővel, és letagadta meg elhívta találkozóra, csak a nő lemondta. azután nem bánt velem valami szépen, én meg szerettem őt és nem mertem elmondani , hogy beadtam a jelentkezésemet, mert tudtam ,hogy akkor 100% hogy szakítana velem. nagyon sokat próbálkoztam ,hogy jó legyen a kapcsolatunk, de láttam rajta, hogy ő már nem nagyon akarja. Aztán most meg tudtam ,hogy felvettek. Elmondtam neki és kiakadt. azt mondta, hogy értelmetlen dolog lenne az, hogy mi még együtt maradjunk , mert milyen lenne az, hogy csak két heten találkozunk.

Szerintem meg akik szeretik egymást , azok kibírják azt az időt. mindennap tudnánk telefonon beszélni, sőt ha úgy van webkamerán keresztül is. amikor tudnék hazajárnék. én hűséges típus vagyok és szeretem is a barátomat.

de ő nem akarja ezt nagyon, azt hiszi megcsalnám. az az érdekes, hogy én magamban bízok 100%ig, épp ez az, hogy itt nem én lennék a kérdéses személy. de nem is a hűség csak az, hogy hogy lehet ilyen, hogy nem akarja ezt? ti hogy lennétek vele?


2013. szept. 1. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szakítanék vele a helyedben, elég nagy tapló a hapsid már bocsi :/
2013. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A leveled első részéből is látszódik, hogy már nem akarja a barátod ezt a kapcsolatot, a távolság csak kifogás ez ürügy a szakításra :/ És így nem működne nem azért mert ritkán találkoznátok, hanem féloldalas lenne az egész. Szerintem szakíts vele ha már ő nem meri megmondani. Új életet kezdhetsz, lehet ahova mész tovább ott fogod megtalálni az igazi szerelmed!
2013. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azt ne vegyétek figyelembe, amiket írtam az elején ,hogy sok veszekedés meg az a nő, mert ez nagyon hosszú és összetett. a lényege az ,hogy sokat veszekedtünk , igen én megpróbáltam helyrehozni ő nagyon nem akarta, de aztán a vége felé már azt mondta, hogy igen velem akar lenni ,csak ne legyenek ezek a veszekedések.

szóval engem csak az érdekelne, hogy ti együtt maradnátok a párotokkal? ti hogy lennétek vele? ti sem akarnátok a távolság miatt? így sem, hogy mindennap telefonon beszélnétek, néha amikor van idő webkamera és minimum két hetente látnátok?

2013. szept. 1. 16:29
 4/6 A kérdező kommentje:
bocs maximum két hetente , szóval ,hogy az lenne a legkésőbb időpont amikor látnátok.
2013. szept. 1. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A leveledet olvasva a barátod már nem akar veled lenni, mert ha szeretne téged akkor nem mondana neked olyat, hogy már nem akarok veled lenni. Szakíts vele minél hamarabb,mert a végén ő fog téged kidobni.Amiket a leveled elején írtál ezek már arra való célzások, hogy nem szeret téged és szakaítani akar veled.Így hívja fel a figyelmedet, hogy nektek szakítani kell. Csak még nem mondta ki nyiltan, csak célzott rá.
2013. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy velem akar lenni. és azt , hogy esetleg meg lehet próbálni a távkapcsolatot, de szerinte nem fog menni,meg hogy semmi értelme, ilyenek...
2013. szept. 1. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!