Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jellemeznéd az életed?

Hogy jellemeznéd az életed?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Húú ez egy nagyon jó kérdés.


Milyen az én életem?! Nem jó cserébe sz@r:)

Komolyra fordítva addig nem lesz jó míg be nem teljesedik a vágyam. A legnagyobb probléma, hogy hiába próbálok mindent megtenni érte folyamatosan akadályokba ütközök és már nagyon elegem van ezekből de hát erről szól az élet a küzdésről amit én nagyon nem szeretek pedig próbálok ellene tenni de ilyen a természetem.

Valójában az lenne az érdekes ha nem így történne mert akkor kivételes embernek mondhatnám magam.


Van munkám van családom jó körülmények közt élek(nem az anyagikra gondolok) de mivel vannak problémáim ezeket a dolgokat nem tudom értékelni.


És neked kérdező milyen az életed?


22/F

2013. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

tényleg jó a kérdés.

egy szóval l tudom írni az életem: sz@r....

Hogy miért?

Azért mert hiába találtam meg azt az embert akivel le tudnám élni az életem,mindenki más úgy döntött h rohadtul nem érdekli mi van velem. egy kupac.... az egész életem, mindenért extrán meg kell küzdenem és minden perc szenvedés. és elegem van belőle.


23/N

2013. dec. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz ! Nagyon nagyon rossz.
2013. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@Nesta – Ismerős érzés , amiket írtál.

„ Komolyra fordítva addig nem lesz jó míg be nem teljesedik a vágyam. “ - Az én beteljesedésem is egy örökös mókuskerék. Már ezerszer hittem azt, hogy ha ez a vágyam meglesz, akkor az lesz a végső, aztán ismét arra ébredtem, hogy az elért vágy mögött van egy újabb eléretlen vágy és még egy és még egy , . . . . . . Igy értettem meg annak az idézetnek az értelmét, hogy “ A boldogság nem a cél kell legyen, hanem maga az út. “ , ugyanis ha a boldogságot kitűzöd magad elé, akkor soha nem fogod elérni, mert mindig egy lépéssel távolabb fog állni tőled, akár egy délibáb, mely megtéveszt azzal, hogy mindig máshol van és ezért elfelejted pont ott keresni, ahol van: saját magadban.

Amióta rájöttem erre, azóta másképpen látom a dolgokat, viszont az én hibám a hiúság :) , ezért nem a boldogságot keresem és a boldogság nem tud segíteni rajtam.

Viszont élni azt szeretek.

Szeretek is és tudok is élni. Az életről merőben más felfogásom van, mint az emberek többségének, de ezt a jelenben nem is bánom, sőt :))


Kaland, kihívás, küzdelem, szélsőség, élvezet, merülés, száguldás - ilyen az életem :)

2013. dec. 8. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ergya.
2013. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!