Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Éjjel...

Mi a véleményetek az Éjjel Nappal Budapestről?

Figyelt kérdés

Én Anikót szeretem, meg Joe és Gábort kedvelem.

Ti melyik szereplőt kedvelitek ?



2013. dec. 9. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

BAROMSÁG!! minden ilyen hülye sorozat.

Ízlések és pofonok.

2013. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem nézem, mert amikor véletlenül oda tévedek, mindig kiabálnak, de tényleg mindig. Ez alapján magasan lehet a műsor színvonala.
2013. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én konkrétan szoktam nézni, mert sok szereplő vicces benne. Azonban felháborítónak tartom, hogy főműsoridőben ilyet kell leadni.

Néhány durva dolog, szerintem:

-amit már más hozzászólók is írtak előttem, hogy a szereplők nagy része nem dolgozik. Miből tudják fizetni a lakbért, miből tudnak rendszeresen bulizni, és miből tudnak elmenni unalomból vásárolgatni? Ott van pl. Lali. Nem dolgozik, mégis hogyan tud megélni? De sorolhatnám a többit is.

-nem a valóságot ábrázolják olyan téren sem, hogy aki mégis dolgozik, az általában ilyen helyen, mint a saját kávézójában, a saját hajóján stb. Hát könyörgöm, ez lenne a magyar valóság? Miért nem mutatnak olyan szereplőt, aki egy egyszerű átlag-munkahelyen keresi a pénzét, mondjuk egy bolti eladóként, vagy egy gyárban egyszerű munkásként?

-ami talán a legdurvább, az a műsor által sugárzott értékrend. Mivel sok fiatal példát lát ebben a műsorban, melyhez a műsor is hozzájárul, hogy boldogságként állítják be azt az életet, hogy nem kell a család. A szereplők 25-30 évesek lehetnek, és egyiknél sem látni azt, hogy élete párját keresné, házasságra készülne vagy családot alapítana, hanem helyette mit? Azt, hogy 30 évesen is még ilyen szinten vannak, hogy most én ezzel jövök össze, ezt megcsalom, nekem ő kell stb, családalapítás szóba sem kerül.

A kamaszok ezt nézik, ez számukra a pozitív példakép, mely a fiatalság amúgy sem túl magasan álló értékrendjét tovább rombolja, csak így tovább!

2013. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magáról a műsorról: értelmetlen,idegesítő,primitív,erőszakos,népbutító,perverz,gusztustalan,gyenge ósdi magyar sorozat,ami csak a pénzre megy ki. Én soha nem néztem és nem is fogom az biztos. Egy részt nem láttam belőle,de kapásból megmondom,hogy az átlag magyar sorozatoknak (amik így is elég szarok) a színvonalát sem közelíti meg. Mit is akar ez a műsor valójában közvetíteni a felnőtteknek? Az iskolás gyerekeknek? Hogy káromkodj minden helyzetben,hogy becsapd és átverd a többi embert,hogy neked jobb legyen? Hogy csak is saját magadnak élj,szard le a másikat és hordj le mindenkit mindenkinek? Hogy veszítsd el mielőbb a szüzességed?


A sorozat sem szól másról csak arról,hogy állandóan veszekednek,szidkozódnak,verekednek,isznak piálnak berúgnak,szórják a pénzt,cigarettáznak szívják a vízipipát és sztriptíz bárokba járnak. Ez kell egy mai gyereknek? Sajnos mi magyarok erre lehetünk büszkék erre persze van igény,de mondjuk azokat a bocsánat de szájbabaszott utakat normálisan megcsinálni nem 6X ugyan azt a szerencsétlen szétrepedt utat újra vakolni arra bezzeg nincs. Ebből is látszik,hogy igen okos miniszterelnökünk a médiába és a stadionokba szórja bele az országból kilopott pénzt,ahelyett,hogy javítaná a gazdaságot vagy a környezetet és ne ott tartsunk anyagilag mint Románia. Mondjuk mielőtt ezt a műsort nagyon szidnám a többi magyar sorozatnak is ennyi a színvonala. Ennyit tudunk mi magyarok bemutatni a világról. Legyünk magunkra büszkék emberek a világon ilyen tömegszart is csak mi tudunk produkálni.

2014. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!