Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálja mindenki az...

Miért utálja mindenki az Éjjel-Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
Én azt szeretem benne, hogy a rossz szereplők mindig elnyerik a büntetésüket, nem úgy, mint a valóságban...ezzel szerintem jóra tanítja a sorozat az embereket.

2013. nov. 25. 20:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Jóra tanít?Ez komoly?Ennyire te se lehetsz h*lye!
2013. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
irritálnak a szereplők, és nem látom a műsornak értelmét
2013. nov. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
nem a legjobbat mutatják. rossz irányba vezetnek.
2013. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarom az egészet úgy ahogy van, ha ettől jobban alszol.
2013. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szeretem, mert a fiatalok elé egy(kisebb veszekedésektől eltekintve)utópisztikus életet tár.


Bulizhatsz, mindet megvalósíthatsz, amit csak szeretnél, maximum egy rövid idő kérdése, a kapcsolataid gyakorlatilag gond nélkül zajlanak, neked nem kell túlzottan ápolnod őket(mert néhány improvizált, ötéves gyerekek szintjét alulról verő összebalhézás nem éppen fedi a való élet viszonyait.), és még lehetne sorolni.


Ez önmagában nem baj, a probléma ott kezdődik, hogy a fiatalok többsége ezt megvalósítható jövőképként értelmezi a saját életére nézve, pedig ez minden, csak nem egy valóságban is működő életforma.

Gyakorlatilag teljesen téves jövőképpel látja el azokat, akik nem tudják, hogy ennek csak az ellenkezője, vagy csak egy sokkal(nagyon sokkal) mérsékeltebb formája valósítható meg.

És mi lesz így a fiatalokból, amikor nekik kéne betölteni az aktív keresőkorúak pozícióját?Káosz...


Szerintem nem kell ennél több ellenérv.

Viszont pozitívumként hozzáteszem, hogy az értelmesebbeknek ez egy nagyon jó lehetőség arra, hogy a belüket is kinevessék magukból.

2013. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szeretem,mert...

...Én sem látom értelmét

...hülyeség

...egyszerűen lehetetlen,hogy egyes fiataloknak ilyen legyen a jövőképük

2013. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem naggyon jo a való világból merit és jó nevelő hatása a társadalomra.
2013. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én a társadalmi nevelő szerepére gondolok, nem az ilyen anyagias dolgokra. Ennyi erőből a Barátok közt is utópisztikus, mert ott pl mindenki milliomos és mindenkinek telik mindenre.
2013. nov. 25. 21:04
 9/28 A kérdező kommentje:
6 Amúgy sok fiatalnak ilyen a jövőképe. Szerintem ilyen szempontból valós...
2013. nov. 25. 21:05
 10/28 anonim ***** válasza:
Én nem utálom! :D Pl azért nem, mert figyelmen kívül tudom hagyni ezt a "társadalomra milyen hatást tesz" szarságot... Csak röhögök a sok fszágon milyen idióták. A férjem sokszor kiborul rajta mert nem valóságszerű.
2013. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!