Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Paul Walker halála miatt, nem...

Paul Walker halála miatt, nem egyedül vagyok így?

Figyelt kérdés
Speciel 16 éves fiú vagyok, aki a Halálos Iramban részein nőtt fel. Imádtam Paul karakterét, és Vinnel tökéletes párost alkottak a film vásznon. De most, hogy meghalt mióta tudom és eszembe jut olyan rossz érzés fog el, hogy nem fogom már újra új Halálos i. filmekben látni.Mindíg az van bennem, hogy nem halhatott meg, hisz látom "magam előtt" (mármint a filmet. Akár az újabb részeket is, pl.6 Nem csak a 2000-res évek eleji részeket.
2013. dec. 9. 20:16
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Olyan felfogatatlan, nem tudom miért. Végülis nem ismertem, nem volt rokonom mégis olyan rossz. Van aki velem együtt így van vele?
2013. dec. 9. 20:19
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak te vagy így vele.

Valahogy csak túléled.

2013. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa, bár én már 21 éves vagyok. De minden színész vagy énekes halála után furcsa nézni az utolsó műveiket.
2013. dec. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%
Számomra meg már unalmas hogy mindenki siratja. Előttem fingom nem is volt ki az. Ráadásul csak egy átlagos színész volt.
2013. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
De kur-vára unom már ezt, sok ember hal ám meg, felesleges hetekig rinyálni miatta folyamatosan posztolgatva a szarokat.
2013. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%
Rohadtul felfújják a dolgot. Tragikus, hogy ez történt vele ilyen fiatalon, de egy sima középkategóriás színész volt, és a halálos iramban filmek is csak sima B kategóriás akciófilmek és pont. Az eg, hogy Vinnel tökéletes párost alkottak szvsz nevetséges.
2013. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Azzal bezzeg senki nem foglalkozik, hogy Nelson Mandela is meghalt, fogadjunk fogalmadni sincs ki az kérdező? Mert nem egy "Zs" kategóriás szinészszépfiú...
2013. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
33%
nekem nem tetszett a halálos iramban,tipikus amcsi szemétrevaló film,jah a 2000es..na az pl finom volt,bár kétlem,hogy ha most 16éves vagy,emlékszel rá,mivel akkor voltál 4-5éves...én meg akkor voltam teeenageeer,hát igen azt már visszasírom,egyébként sajnálom ezt Paul Walker-t,csak tudod emberek százai halnak meg naponta...
2013. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Jól van annyira unom már hogy PW így PW úgy... jó, sajnálom meghalt, egy ideig érthető a gyász, de haltak már meg nagyobb személyiségek is, mégse ríttunk heteket utána.
2013. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
Az a baj, mindenki ajnározza, de azt nem veszitek számításba, hogy egy méregdrága kocsival száguldozott és ez okozta a halálát és csak szerencse, hogy más nem halt meg miattuk...
2013. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!