Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez? Emberek

Moncsii. kérdése:

Miért van ez? Emberek

Figyelt kérdés

Hogy én válaszolok pl elsőnek..annak aki kérdezett valamit,és senki sem reagál + nem százalékolják lee (de én értelmeseket irok,es egész hosszút irok (általában xd) de ha utánam ir pl egy valaki akkor bezzeg annak egyből százalékolják?!??? Azért kérdem mert hogy engem ez idegesiit-aggaszt:// pedig én qva jó fej vagyok xD bleee :P

U.I:remelem akkor megszerettek xd


2013. dec. 12. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát Moncsii-kám, talán azért, mert a szöveged fele itt is csak XD, meg kérdőjel... Értelmesen válaszolj, és akkor százalékolni fognak. Vagy maradj ilyen agyament, és akkor is százalékolnak, és még sárga kártyát is kapsz mellé!
2013. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Moncsii-kám?? oke

Hat nem tudom hogy ezért-e,de hát meglátjuk,de megfogadom a tanácsod! Na akkor most nézzük meg ..ha igaz,hogy ezért nem százalékoltok/százalékoltatok akkor most százalékoljatok (ha százalékoltok akkor igaz amit irt a kedves kommentelőm)

2013. dec. 12. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
te okos....a saját kérdésednél téged nem lehet értékelni....
2013. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez mmiert is agyament dolog?! Ha megtudhatnám!
2013. dec. 12. 18:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Joo rájottem én is...nem kell bunkonak lenni..
2013. dec. 12. 18:46
 6/11 A kérdező kommentje:
De már egyből mindenki százalekol?! Uristen:/
2013. dec. 12. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
mert idétlen. Sokakat idegesít, miközben olvassák a szövegeket. Egyszerűen csak irritáló, ha azt akarod, hogy komolyan vegyenek, viselkedj úgy (gondolom tanulsz nyelvtant, nem tűnsz butának) és minden oké lesz.
2013. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát jolvan! Hát koszi nem látszok butának!:)
2013. dec. 12. 18:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Na privibe kibékültünk :) vagyis megbeszeltuk ezt a dolgot
2013. dec. 12. 19:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Néha én is fennakadok picit a következetlen "pontozáson", de nem mérvadó. Nem ér meg annyit ,h rágódj ezen.

-amúgy meg szeretet hiányod van. Ez fontosabb kérdés, mármint megoldani.

2013. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!