Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyi idősen szégyen LEGO-zni?

Ennyi idősen szégyen LEGO-zni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és ha nagyon unatkozom, le szoktam ülni legózni( Elég sokszor van ilyen). Ha kérdezik, megmondom, hogy szoktam, de amúgy nem híresztelem. Azért gondolkodom ezen, mert 19 éves nővérem mostanában elkezdett érdekesen viselkedni. Volt egy dobozom, amiben az eddig felépített szerkezetek voltak, egy-néhány elkészítése több napig tartott. Hétvégén a koliból hazajövet azt vettem észre, hogy eltűnt a doboz. A padláson egy zsákba volt beborogatva az összes addigi mesterművem. Nagyon örültem ennek a csodálatos tettének. Két héttel ezelőtt megint előszedtem, hogy újra építsem őket, de múlt hétvégén megint ugyan az fogadott, mint múltkor, azzal a különbséggel, hogy most már a szekrény és az ágy mögé is be voltak dobálva darabok. Nem értem, hogy ez miért jó.

2013. dec. 12. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki szereti, az csinálja. A nagyobbak is szeretnek kreatívak lenni.
2013. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem,kreatívabb leszel tőle :D
2013. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még 30 évesen is szeretek legózni, persze már inkább gyerekekkel együtt, de nagyon szeretem.
2013. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A legó rohadt jó cucc :D Én régebben is legóztam, sosem babáztam. Most is szoktam. 17L
2013. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az sosem szégyen. :)
2013. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

LEGO-ból olyan cuccokat lehet csinálni hogy besz.rsz :D Semmi szégyen nincs benne, használd a fantáziád azt építs távirányítású Optimus fővezért, mint én :D

23 vagyok :D

2013. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádtam a LEGO-t, kedvenceim a kalózosak voltak :-)
2013. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam legózni, alig várom hogy gyerekem legyen, akkor újra legózhatok vele :D
2013. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen kardoztam a kertben a 16 éves öcsémmel. Nem tudnám eldönteni melyikünk élvezte jobban.

Pár éve kitaláltuk a velem egyidős haverommal, hogy folytatjuk a gladiátorjátékokat, csak időközben megszakadt a kapcsolat.

31F

2013. dec. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, és még ma is ennyi évesen imádok legózni, főleg lego videó játékokkal szeretek játszani, de a sima legó-t is szeretem. És le****om, hogy a velem egyidősek mit szólnak hozzá. Szerintem beszéld meg a nővéreddel ezt a problémát, hogy miért csinálja, elvégre én sem szoktam elpakolni a saját testvérem cuccait. 19/F
2013. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!