Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te büszke vagy arra, hogy...

Te büszke vagy arra, hogy magyar vagy, vagy inkább szégyenled?

Figyelt kérdés
Nem csak politikai értelemben, hanem a többi emberre is értve, meg a viselkedésükre, a médiára meg mindenre értve.

2013. júl. 5. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
sosem voltam különösebben büszke rá, politikától függetlenül...
2013. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogom szégyellni magam más emberek viselkedése, vagy a politikusaink miatt. Minden nemzetben vannak idióták, és jó emberek is. Én próbálok úgy élni, ahogy nekem tetszik, de mégsem teszek olyanokat, amik szégyellni valóak lennének.

Büszke sem vagyok rá, csak simán magyar. :)

2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Magyarnak születtem ennyi, mivel különb a többi nemzetiség, ember,ember és gazadagabbak az országok.
2013. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Én büszke vagyok rá!
2013. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Még a vezetéknevem is Magyar, úgyh nem tagadhatom..:) Minden országnak van árny oldala, ahogy pozitívuma is, én pedig az utóbbiakat veszem figyelembe és pont.
2013. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Én büszke vagyok rá, szerintem nagyon szép és értékes kultúrával rendelkező nép vagyunk. Ugyanígy a többi népet, a többi kultúrát is értékelem és szeretem megismerni.
2013. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok büszke de nem is szégyenlem. Egyszerűen csak elfogadom a tényt,hogy ide születtem.
2013. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

19:48-as vagyok


Most miért pontoztatok le, ti mivel adtatok külõnb választ?

Vagy rosszul értelmeztétek, hogy mivel különb nemzedék a többi?Ez kérdés, ha ezért pontoztatok le. Egyforma számomra, és nem cserélnék senkivel, mert magyarnak lenni jó.

2013. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok büszke. Néha már szégyenlem is de nem tagadom le ha megkérdezik külföldön
2013. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Én sokszor legszivesebben letagadnám. Külföldön dolgozok. Volt hogy megsajnáltam más Magyarokat,ha szorult helyzetbe kerültek, segítettem nekik, és nem hogy nem hálálták meg, hanem még én lettem a szemét a végén.
2013. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!