Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék olyat,...

Hogyan találhatnék olyat, akinek szüksége lenne felajánlásokra (ruhák, játékok)?

Figyelt kérdés
Lenne pár ruhám és játékom, amit szívesen oda ajándékoznék olyannak, akinek szüksége lenne rá. Viszont nem szeretném akármilyen szervezeten keresztül eljuttatni, hanem szívesen elvinném személyesen. Régebben egy újságban voltak ilyen hirdetések, hogy kik várnak segítséget, akkor is elmentem személyesen és odaadtam amit akartam. Ha tudtok írjatok pl. internetes oldalt, ahol kereshetek valakiket, akinek rossz körülményei miatt, szüksége lenne ilyen segítségre.
2013. dec. 14. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármi ilyen apróhírdetéses dolog, expressz.hu, apród, ilyen helyeken az "ingyen" rovatban nézz szét, hátha kell valakinek ingyen valami .

Szoktak lenni ilyen hirdetések.

Szervezeten keresztül nem jó küldeni, még a legmegbízhatóbbak (pl vöröskereszt) se úgy működnek, ahogy kéne, tapasztalat, ott is lopnak amit csak tudnak.

2013. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. dec. 14. 18:20
 3/3 anonim válasza:
Facebook csoportot láttam vagy kettőt,ilyen ingyen adom vagy hasonló névvel. :)
2013. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!