Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék barátokat...

Hogyan találhatnék barátokat felnőtt fejjel?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok és magányos. A legjobb barátnőm számára már nem vagyok fontos, mióta férjhez ment és gyereke született. Sajnos a férjemmel is nagyon rosszban vagyok és más rossz dolgok is történtek velem. Jó lenne találkozni olyanokkal, akikkel beszélgethetnék, akik hasonló helyzetben vannak vagy kilábaltak belőle. Jó lenne valahova tartozni. Tud valaki segíteni, hova fordulhatnék, mit kéne tennem, hol találhatnék új barátokat? Köszönöm.
2013. aug. 23. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél nagyon hasznos lenne alap adatokat leírni, hogy hány éves vagy és melyik megyében laksz pl.


Nem tudom miért nem tudják ezt megtenni a kérdezők.

2013. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanebben a cipőben járok és azt látom, hogy felnőttként sokkal nehezebb barátokat találni, néha szinte lehetetlen, mert nem kényszerít egy helyre másokkal az iskola, csak azok maradnak meg, akiknek tényleg fontos voltam. Magyarul senki:D
2013. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Én is így vagyok, és gyakran találkozom itt ezzel a kérdéssel. Van sok társkereső oldal, de ott nem barátot keresnek az emberek. Valaki készíthetne egy barátkereső portált, a fene egye már meg.

50 éves nő

2013. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sport minden korosztályban működik barátösszehozóként. Csak hát arra rá kell, hogy vegye magát az ember. Egyébként pubokban is lehet ismerkedni, vagy kávézókban. Ha mással nem, akkor a pincérekkel, de ők is emberek.
2013. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bármely netes oldalon tudsz ismerkedni. Ha személyesebben jobban szeretnél, akkor járj többet megnyitókra, rendezvényekre!
2014. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!