Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elviselhetetlenül rossz a...

Elviselhetetlenül rossz a kedvem állandóan! Mit lehetne tenni? Normális ez?

Figyelt kérdés
Állandóan rossz a kedvem,utálom a világot,ideges vagyok,szomorú,motiválatlan és unott. Nem is nagyon szeret senki,ez is nagyon fáj nekem minden probálkozásom ellenére.Sikertelen vagyok mindenben. Miért? Mit tehetnék? 18/L
2013. dec. 15. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen punnyadt módon még be is adod magadnak akkor mit vársz? Húzd fel a gatyód és tégy azért hogy szeressenek és tiszteljenek! Nevess amikor minden reménytelen, kacagj amikor az élet megpróbál akadàlyt állítani eléd.
2013. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de ha erőltetem a jó kedvet ideig-óráig érzem,hogy jaj jobb minden de nem őszinte az érzés és utána még csalódottabb leszek. Nem értem a módszert vagy nem tudom. Nem tudom mit csináljak..
2013. dec. 15. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz a kedved akkor mások sem szívesen vannak veled, nehéz így barátkozni. Próbáld meg először önmagadban megtalálni a boldogságot, ne másoktól várd el. Mert ha mindig kell valamilyen okot találnod hogy boldog lehess akkor nagyon nehéz lesz az életed. Én is sokáig így voltam vele, nagyon depis lettem, ha éppen nem történt jó dolog vagy nem sikerült valami. Meg kell találni a középutat.
2013. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rosszul táplálkozol.

Ennyi.:)

2013. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én tudom,hogy rossz de akkor hogyan csináljam? Bennem mi boldog vagy nem értem.
2013. dec. 15. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak van valami oka annak, hogy ilyen vagy.

Egyébként biztos szeretnivaló lány lehetsz. :)

2013. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megkellene barátkoznod egy életvidám kedves és jószívű emberrel akár lány akár fiú :) aki szinesebbé teszi a napjaidat :) tudod ha egyedül vagyok és senkit sem érzek magmellett akkor én is nagyoszomorú vagyok.. de ha valakit megszeretek és a barátomnak mondhatok előtte nincsennek határok és beszinezzük egymás napjait :)
2013. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2013as a kérdés. Na mi történt azóta?

Mi változott 4 év alatt kérdező?

2017. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!