Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyan férfit, akit...

Ismertek olyan férfit, akit hosszú ideje a párja vagy a családja tart el?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 05:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyanokat tudok akiket mi tartunk el közösen, ők is számítanak?

Mert akkor hozz egy jóval vastagabb jegyzettömböt, diktálom a neveket..

2013. dec. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagybátyámat (32).
2013. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Apósomat a párja (nem anyós) tartja el, mert após eléggé beteges, és ő vezeti a háztartás, anyósom meg baromi sokat keres.
2013. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen,manapság egész sok ilyen termelődik,talán több,mint valaha.Meg kell tőkül szabadulni,semmiképpen sem eltartani őket.


Engem is nőként kiszemeltek már ilyen férfiak párkapcsolatra,de mikor nyilvánvalóvá vált a dolog,befejeztem.Most már nagyon vigyáztam is a választásnál.

2013. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocs: tőlük
2013. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És ismertek olyan nőt, akit a férje tart el, a nő meg keveri a háttérben a sz.rt? Igen, csak ilyet ismerünk...na ezeket is el kéne zavarni...
2013. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

na megszólalt egy feminsta, h ő jól keres, meg akkor most a világ is megáll, mert pár pasi megkörnyékezte...

nőkből szinte csak ilyenek vannak a szórakozóhelyeken, de még a társkeresőkön is, mikor a 3. kérdésük az, h milyen kocsid van, és mit melózol, és ha olyan válasz jön, már tiltanak is le...mert ez nekem nem elég.

2013. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én pasi vagyok, és egy nagyon cuki csajt, aki nagyon szép, én pl eltartanék. főleg amíg nincs vele gond. De én változhatok akármilyen cukivá, nem hinném, hogy bármelyik csaj eltartana.
2013. dec. 16. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!