Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hosszú hajra milyen...

Férfi hosszú hajra milyen fazonokat ismertek?

Figyelt kérdés
Női frizurákból milliót találtam, férfi rövid hajra is rengeteget, férfi hosszú hajra viszont alig. Elsősorban nem az épp divatos metroszexuális és emo frizurákra gondolok, hanem váll alá érőre. A válaszokat (lehetőleg linkkel, képpel) előre is köszönöm!
2013. jan. 12. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell túlcifrázni. A natúr egyenes a legjobb.

[link]

:)

21/L

2013. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ilyen van már kb. 15-20 éve, és szeretnék valami változást:-)
2013. jan. 12. 21:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként 26/F :-)
2013. jan. 12. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán ez: [link] ? :D Na jó nem.

Amúgy az első vagyok, és elképzelésem sincs, hogy mit tudnál rajta változtatni, hogy az még jól nézzen ki, és férfias legyen. Talán: Legyen frufru vagy ne. (szerintem ne) Egyenes legyen a vége, vagy V alakra vágott. Amit semmiképpen ne: tépett haj. Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor szerintem gondold át a változtatást. Ha ilyen rég óta a jelenlegi stílus a nyerő, akkor gondolom nem állhat rosszul, szóval csak elrontani lehet. Több hosszú hajú férfi ismerősöm is van, de senkinél nem láttam valami különlegeset, mégis mindegyiknek szuper a haja. Mindenesetre, ha valaki tud valami jót, arra én is nagyon kíváncsi vagyok most már :D

2013. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van azért néhány opció, például Szentkirályi Jani gitárosnak elég egyedi haja van.

[link]

De remélem, érkeznek még ötletek!

2013. jan. 12. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!