Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valami svájci vagy német,...

Ha valami svájci vagy német, majdnem biztos hogy jó a minősége, hosszú időre terveztetett. Ismertek hasonló országokat?

Figyelt kérdés
Hogy hogy jön ez az öltözködés témájához? Márkákat keresek, hogy onnan vásároljak ruhákat. :)
2013. jan. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A kínai hamar tönkremegy.
2013. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A japán ruha/cipő márkák is elég jók.
2013. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az amerikai márkák is jók, pl a klasszikus Levis farmerek, de ezek a márkák is megbízhatóak: American Apparel, Hollister, Ambercrombie&Fitch, American Eagle, Hilfiger, Forever 21, Kenneth Cole, Diesel, Ed Hardy, True Religion
2013. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Svájci, német és a jó minőség?

Már semmi nem készül Európában. Én ódzkodom a levitézlett nyugat-európai termékektől. DUAL lemezjátszóm garanciálisan két csere után van. Típushibás. GRUNDIG dvd lejátszóm hamar félreraktam, nem győztem cserélni a lemezkiadó gumiját. (Típushiba!)

Philips asztali DVD író combóm videója napok után tönkrement, javítás után is bírta egy hónapot és begyűrte értékes szalagjaimat. A DVD író 100 DVD írás után már nem ismer fel semmit. Lejátszónak még jó.

Nemrég vettem EMTEC (régi BASF - ez az én korosztályomnak álommárka volt.) pendrájvot. Csak a piros izzó működött. Japánra cseréltem, az jól működik.

Amúgy szerintem minden kínai, csak nem mindegy milyen technológia és minőség ellenőrzés.

Amire nincs ráírva, hogy CHINA az HAMISÍTVÁNY!

2013. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!