Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztalt Avon (vagy Oriflame...

Tapasztalt Avon (vagy Oriflame) tanácsadók! Érdemes manapság "Avonozni"? Megéri foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 23:43
 1/7 anonim válasza:
szerintem nem. pár éve volt nagy divat. emlékszem nővérem is csinálta de nem sokáig. de ha nagyon akarod akkor a lényeg az hogy sok ismerősöd legyen. csak így tudsz kuncsaftokat szerezni. kül. fölös az egész.
2013. dec. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia én lassan egy éve Avonozok :) csak akkor éri meg, ha sikerűl vevőkört kialakítanod, de később is besűlhetsz koordinátorként hisz a vevőidből csinálsz tanácsadót és új vevők kellenek, hogy legyen fizetésed (bevételed) különben buksz sajna...
2013. dec. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg vidéken lehet még érdekes, ahol nincs akkora kínálat. Nagyobb városokban szerintem fölösleges és nincs rá kereslet.
2013. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
szerintem sehol,ugyanis kit érdekelnek ezek a pacsuli termékek,aki igényes dolgokat,és minőségi termékeket akar venni elmegy a Rossmannba,ott is vannak fillérekért márkátlan dolgok,és jobbak! vevőkör....vicces,én tuti elhajtanálak ha nálam mernél házalni ilyennel
2013. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Timi179 válasza:
89%

igen, több mint 8 éve vagyok koordinátor, több mint 100 tanácsadónőm van és jelenleg 6 koordinátor munkáját segítem, akiket sikeresen indítottam... Mindenki elégedett a csapatomban, van aki (velem együtt) pénzt keres, van aki tanácsadónőként csak magának rendel és van aki sok sok vevőt szolgál ki, így a saját illetve családja rendelése már ingyen van!!! Igen! Én az avonos keresetemmel nyugodtan vagyok itthon a 15 hónapos gyerekemmel, mert Avonozni Klaassz!


Semmit sem nehéz, semmi sem lehetetlen, aki akar az tud is,csak egy jó vezető kell aki segít is ehhez!!! Én ilyen vagyok!

2013. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonimiss válasza:
100%

Szia!:) Én is tanácsadónő vagyok, azaz most próbálkozom a koordinátorsággal, és szerintem attól függ, mit szeretnél belőle kihozni. Iszonyatosan idegesít, hogy így meg úgy ócsárolják az Avont, mert hát abból nem lehet megélni.. Egyrészt, ez tőled függ, ha felfejlődsz olyan szintre, akkor akár odáig is juthatsz, másrészt meg könyörgöm mit várnak attól, hogy gyakorlatilag annyi a dolga az embernek, hogy beajánlja a katalógust, megnézegeti pár emberrel, felveszi a rendelést, neten megrendeli, majd átveszi, és odaadja mindenkinek.. Tehát csak azt mondom, hogy ez egy bármilyen munka/tanulmány mellé elég jó kis kiegészítő tud lenni, de ennyi munkáért ez is tökéletes, és ha persze többet szeretnél keresni, többet is kell vele foglalkozni:)

Szerintem már azért megéri, hogy néha-néha magadnak rendelhess valamit kényelmesen és olcsóbban, esetleg valakinek ajándékba. Az meg plusz jó, ha odaadod valakinek, hogy vigye be suliba/munkahelyre és hátha rákapnak;)

Belépési díj nincs, minimum rendelés nincs, kedvezmények és különleges ajánlatok vannak, szerintem megéri kipróbálni:)

2013. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Én kb másfél éve vagyok tanácsadónő, és speciel én nagyon szeretem csinálni. Először én is féltem, hogy nem fognak tőlem rendelni, de már a 2. hónaptól 5-10ezer ft hasznom volt rajta. Nem lehet belőle megélni, de mivel tanuló vagyok így jó kis zsebpénz. Tőlem általában anyum munkatársai, osztálytársaim és a közeli rokonok, ismerősök rendelnek. Szerintem aki szeretné, próbálja ki.
2017. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!