Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek szokott lenni köldökszö...

Nektek szokott lenni köldökszöszötök?

Figyelt kérdés
:D
2013. dec. 18. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:

végre valaki!


nem tudom, miből, hogy lesz az ott, de mikor fürdök, néha egész nagy szöszt találok ott, ilyenkor agyalok, h ez a ruhától jött le?

2013. dec. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok embernek szokott lenni szerintem és igen, az mind a ruhából jön :P :D
2013. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, a ruhától. A szőr a hasadon statikus elektromosságot generál a pólód szálaival, és így kijönnek belőle a szálak. Mivel a szőr befelé mutat, a köldököd felé, ezért oda gyűlik össze az immár csomóvá alakult szöszök tömkelege. :D
2013. dec. 18. 21:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Az élet tele van ilyen rejtélyekkel és problémákkal...

Vajon hányan kezték el most a köldöküket vizslatni?

2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg borotváltam a köldök alatti részt addig sosem volt. Most hogy nem borotválom, időnként előfordul, de csak bizonyos pólók esetén.
2013. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem volt ilyesmi, nem lehet, hogy nem fürdesz mindennap?
2013. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De, fürdök, aközben szoktam kiszedni. :D Akinek nem szőrös a hasa (tehát főleg lányok), vagy borotválja, annak nincs.
2013. dec. 18. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves # 6

Mint ahogy fentebb említettem ez a szőrtől és bizonyos pólók anyagától függ. Tehát az ön elmélete téves.

Engem egyébként mindig megnevettet, amikor fürdés előtt leveszem a pólót és köldök szöszt találok. :D Kár hogy nem arany gyülemlik fel. :D

2013. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy csak nekem van szösz a köldökömben minden este!!! :OO Nem vagyok egyedül!!! :DD
2013. dec. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hhahahaa de aranyos kérdés :D
2013. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!