Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor te mit tennél?

Ilyenkor te mit tennél?

Figyelt kérdés

Először is csak, hogy legszögezzem,nem sajnáltatni akarom magam, csak elmesélem hogyan érzek !

A világ legrondább és legkövérebb lányának tartom magam. Persze mindenki azt mondja hogy jó alakom van [ egyébként egyáltalán nem vagyok kövér, de vékony sem, átlagos alkat] de nem hiszek nekik.Én kövérnek érzem magam, aki nem vehet fel csinos ruhákat. Így marad az átlagos ruha, nem érvényesülhet meg a külsőmben az igazi személyiségem. Igazából tényleg utálok mindent magamon, csak a hajam színét szeretem. Otthon ülős típus vagyok, nem nagyon megyek sehová,csak ha nagyon muszáj. Utálom az embereket [kivétel persze a barátaim,családom meg pár ismerősöm] mert ebben a világban már mindenki egy kétszínű k*cs*g, akikre ráborult az 'önbizalom' nevű kis üvegcse. [tudjátok, mint a pindúr pandúrokban az x vegyszer :)]

Utálok emberek közt lenni, frusztrált vagyok és mindig azt feltételezem,hogy mindenki rajtam röhög. Persze suliban a legjobb barátnőimmel mindig vidámak vagyunk, jókat röhögünk, de úgy érzem ez nekem csak egy álca. Szoktam sírni - nem olyan túl gyakran, de rendszeresen - gondolom majd sikerül ezen túl lennem, de nem. Kb. 3-4 éve küzdök ezzel... Egyébként optimista lány vagyok, de ha magamról van szó, mindig a legrosszabbat feltételezem. Mindent utálok magamban! Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett. Aki elolvassa, már belopja magát a szívembe. :)


2013. dec. 19. 19:02
 1/3 anonim válasza:

Most gondolkozz el azon, amit te írtál!

Ha a barátnőiddel jókat röhögsz, de az csak egy álca, akkor ne álcát mutass, hanem legyél olyan, amilyen lenni akarsz! Ha a barátnőid igazi barátok, vagyis barátnők, akkor mindenképpen a barátaid, vagyis a barátnőid maradnak. Nem érdekes, hogy mások mit gondolnak rólad. Ha hülyeséget gondolnak, akkor le vannak szarva. Ha csunyának látnak, akkor ez van, ha kövérnek látnak akkor ez van, ha szépnek látnak, akkor jó, ha csinosnak látnak, akkor jó. Aki hülyeséget gondol rólad, az hülye, és nem érdekes, le kell szarni. Nem kell sírni! A kétszínű k*cs*gökkel nem kell foglalkozni. Nyilván neked is vannak értékeid. Keresd meg azt, amiben jobb vagy másoknál! Használd ki ezt az előnyödet, ha teheted! Apró dolgoknak is lehet örülni. Jó dolgokra kell gondolni, és ha sokszor gondolsz jó dolgokra, vicces dolgokra, akkor sokszor lesz jó kedved. Ezáltal szinte mindig jó keved lesz.

Most gondolkozz el azon, amit én írtam!

2013. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam. Az iskolában nincs semmi bajom, mert tényleg mindig röhögünk, meg hülyülünk. Az osztálytársakkal sincs gond, mert tényleg vicces egyéniség vagyok, így bírnak. Azokat a kis ......-et nem szeretem, akik úgy gondolják, hogy ' csúnya, akkor már ki lehet nevetni '. Azt hiszik a másiknak nincsenek érzései. Jó tudom, hogy az vagyok, de minek kell még mondani is? Így csak rosszabb. És hidd el kedves 1. válaszoló mindennel próbálkoztam már....
2013. dec. 19. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipikus önsajnáló tini, tele a világ minden fájdalmával. "Utálod magad", mert ma ez a trendi, de nagy 0 az az erőfeszítés, amit teszel, hoyg változz.

Kövérnek érzed magad? Menjél le a konditerembe heti több alkalommal, étkezz egészségesebben. Fejezd be az önsajnálatot, hogy "jaj, de dgaadt vagyok", a kövérség nem az átlag súlynál kezdődik, olyan anorexiás deszka meg ne akarj már lenni, mint amit a média nyomat, mert rém egészségtelen és undorítónan néznek ki azok a csajok. Csupa csont és bőr. Ocsmány.

Nem tetszik az átlagos ruha? Szerezz be pár klassz kiegészítőt, esetleg új darabokat. Nem kell unalmas göncöket hordani, ha nem szereted. Ha elmúltál 16, mehetsz diákmunkázni és vedd meg, ami tetszik.

Ja és 1 jótanács. Az emberek vastagon telibesz*rják a környezetüket, őszintén szólva szerintem a kutya nem foglalkozik veled olyan szinten, ismertelen emberként, hogy leálljon rajtad röhögni. Nagyon nem körülötted forog ám a világ, csak te képzeled így.

Az meg nagy igazság, hogyha mindenből a legrosszabbat feltételezed magaddal kapcsolatban, egy idő után valóra is válik. Csúnyának hiszed magad? Idővel az is leszel, mert mondván oly mindegy, elhagyod magad és igénytelen leszel. Van egy kis plusz súlyod, de már rögtön dagat vagy? Nyávogás mellett inkább zabálsz tovább, mondván mindegy. Tényleg kövér leszel. Szóval. Fejezd be az önsajnálatot és TEGYÉL MAGADÉRT. Más nem fog lépni helyetted. Lehet utálni és lepontozni, de ha jól esik a saját önsajnálatodban forrni, légy a vendégem.

2013. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!