Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó dolog lenne megfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó dolog lenne megfogni egy lánynak a seggét?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 9.osztályos a lány pedig 10.osztályos 16 éves.Nagyon tetszik és már beszéltem vele párszor,de az osztálytársaim álladóan azt mondják hogy menjek oda és fogjam meg a seggét.Én szívesen megfognám neki,de nem akarok bunkó,gyökér lenni és nem is tudom hogy hogy reagálna rá.Az osztálytársaim már mostanában néha buz inak hívnak és engem ez NAGYON zavar és NEM vagyok bu zi.
2013. dec. 10. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
van akit nem zavarna,én személy szerint pofán vágnálak,de nem a segg fogdosás a legjobb ismerkedési módszer
2013. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bunkóság bizony, nem attól leszel férfias, hogy fogdosol egy lányt, aki ráadásul nem is a barátnőd (és ha az lenne, se kellene a FENEKÉT mások előtt szorongatni).

Általánosban nálunk is nagy "divat" volt ez, a sok hülye csaj meg megtiszteltetésnek érezte, ha a fenekét/mellét fogdossák a fiúk. Én kivétel nélkül pofonnal jutalmaztam az ilyesmit, egy idő után békén is hagytak szerencsére.

Ha a kiszemelted érzékenyebb típus, egy életre elásod magad nála ilyen megalázó viselkedéssel.

2013. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell azzal törődni, hogy b*ziznak. poénként kell felfogni.
2013. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy életre elásnád magad előtte. tahó osztálytársaid vannak.
2013. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha jóideje ismered, kifejezetten ajánlom a seggfogdosást.
2013. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!