Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráírjak még ezek után is?

Ráírjak még ezek után is?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már párszor beszélgettem facebookon, általában én szoktam kezdeményezni, kb. 4-szer írtam rá, de nem olyan hülye szöveggel és ő pedig jófej volt és nem úgy tűnt mint aki leakar koptatni. A dolgaimat is szokta közben lájkolgatni meg a képeimet is. Ő eddig 2-szer írt csak rám. Nem tudom mit csináljak mert én úgy vettem észre, hogy ha ráírok, tök szívesen beszélget velem, de magától nem írna, mert "miért lenne rám szüksége"!? Szóval várjak a végtelenségig, amíg újból ír? :/ nehéz várni....

2013. dec. 20. 18:10
 1/6 anonim válasza:
Miért várnál? Írj rá, venni fogja a lapot egy idő után! :)
2013. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak szerintem már így is túl nyomulósnak tűnhetek, mert már többször én kezdeményeztem :/
2013. dec. 20. 18:28
 3/6 anonim válasza:
várj 1 hétig, ha nem ír, akkor hagyjad
2013. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kiskakas válasza:
komolyan, màr minden facebookon megy???
2013. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel máshol elérhetetlen a srác így igen, örülök, hogy egyáltalán van ilyen lehetőségem... (utolsó hozzászólónak)
2013. dec. 23. 15:44
 6/6 kiskakas válasza:
akkor skype vagy hivd fel!
2013. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!