Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz ezek után, mit tegyek?...

Mi lesz ezek után, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
elvesztettem a legjobb barátomat kb 2 hete... nem tudom mi ütött belé,de elhanyagolt,nem akart találkozni,mindig kifogásokat mondott,facebookon is mindig én kerestem..akkor mikor beszéltünk nagyon jó fej volt..tesóm rákérdezett a fiura.hogy neki vagyok-e annyira fontos,mint ő nekem...erre a válasza az volt,hogy nem... annyira kiboultam emiatt,hogy el se tudom mondani. ezek után nem fogom keresni,nem leszek a csicskája.. hogyan lépjek túl rajta ? ja és ráadásul egy suliba járunk... 18L
2013. dec. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az élet tele van ilyenekkel. Nagyon fiatal vagy még. Majd megszokod. Addig örülj, amíg durvább csalódás, fájdalom nem ér. Sajnos általában éri az embert, egyre olyanabb, ahogy idősödik. Mert életleckék. Mindig csak akkora pofont kap az ember, amennyit még éppen elbír, vagy még enyhébbet.
2013. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, ettől függetlenül együtt érzek veled. Még 30 felett se esik jól nekem se a kisebb csalódás sem. Nekem meg még épp elég ez is ,megértem.
2013. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézést, elírtam az utóbbi mondatom. Javítva:

NEKED meg még épp elég ez is ,megértem.

2013. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!