Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Besértődött egy kis apróságon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besértődött egy kis apróságon. Bocsánatot kértem, de nem érdekelte. Ezek után még ráírjak?

Figyelt kérdés

1 hete ismerem,de csak facebookon beszéltünk még,nem volt alkalmunk személyesen találkozni,de úgy volt h a közeljövőben megesik az is. Múltkor poénosan beszóltam neki valamit,(de csak egy pici apróság) és ő megsértődött rajta. De olyan szinten,h ott is hagyott... én azóta írtam neki,bocsánatot kértem,de csak annyit írt rá,h nem kell a bocsánat. Azóta nem beszéltünk. Most ismét nekem kéne írnom neki,csakmert ő megsértődött egy ilyen kis apróságon?? Egyébként ő durvábbakat szól be nekem,és mikor én megsértődök rajta,azt le sem sz*rja,nem ír,megvárja,amíg én írok neki. Hülyeség ez az egész facebook cset,ha lehetne találkoznék vele szeméyesen,de még tényleg nem volt rá lehetőség 1 hét alatt. Viszont nagyon szeretném megismerni,mert jófejnek tűnik,és külsőleg is bejön. Írjak neki én,vagy várjak,h ír-e? Mert nem tudom, ez a "nem kell a bocsánat" kicsit úgy hangzott,mintha nem akarna velem ezek után beszélni...na de ilyen apróság miatt?

18/L


2013. júl. 6. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én leszarnám a helyedben.
2013. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi volt az a kis apróság? lehet hogy neki vmiért tényleg bántó volt

vagy csak simán rossz napja volt és azért zavarta a kelleténél jobban

2013. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor le kell szarni, ha érdekled majd keres
2013. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Amélia:) ***** válasza:

Én nem írnék:D:D

Ha szimplán rossz hangulatban van mostanság, úgyis rájön majd ő is, hogy baromság, és rád ír:)

2013. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy bántó volt számára, de fiú létére miért kell nyafognia?
2013. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2! igaza van

hiába mondod apróság, ebből nem lehet tudni

amúgy mindegy fb-n, v bárhol máshol beszélgetsz, ez van

nem hiszem akkora gond, írjál rá és kiderül mi a helyzet N

2013. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Te vagy a lány, nem neked kell lépned, azt hiszem...

2. Hagyjátok már azt a rohadt FaceBook-ot, csak elveszi az emberektől az időt, és megszűnnek a valódi értékes kapcsolatok... ha nem lenne facebook, mindenki kint ülne, és kint beszélgetne... tegyetek ti is így, de ne te írj rá...

2013. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!