Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti képesek vagytok elválasztan...

Ti képesek vagytok elválasztani a munkahelyi érzéseiteket a magánélettől?

Figyelt kérdés

Régen úgy gondoltam, hogy nem baj, ha olyan munkám van, amit utálok, legyen az akármilyen rossz. A hobbik, a család, a barátok majd kárpótolnak.


Jelenleg ott tartok, hogy van egy olyan munkám, amit igazán utálok. Stresszes, fizikailag megterhelő, gyomorforgatóan gusztustalan néha. A fizetés nem rossz, de ez nem kárpótolja az előbb leírtakat.

Munka közben néha sírni tudnék, idegbeteg vagyok, nyugodtabb napokon csak unott.


Azt veszem észre, hogy a közöny és letargia, ami a munkahelyemen ural, az kezd átszivárogni a magánéletemre is. Az egész életem kezd befásulni.



2013. dec. 20. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam. Munkanapokon hiába voltam otthon, streszelt, hogy hamarosan indulnom kell dolgozni. Munka után meg annyira fáradt és stresszes voltam, hogy nem bírtam lefekvésig levetkőzni magamről. (Lefekvéskornmeg már azon stresszeltem, hogy másnap kezdődik az egész előről.)
2013. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz váltani sehova ? mit dolgozol ha megkérdezhetem ?
2013. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én simán, még ki sem léptem szinte az ajtón már el is felejtettem a munkát :)

A fönököm és a munkám is sz.r, stresszes.... de pont ezek miatt nem érdekel ha kirugnak(nem teszek semmit annak érdekébben hogy kirugjanak) nem idegeskedek ezen mint a kollegák.

A férjem visszont pont olyan volt mint te, aztán egy délután agyvérzést kapot a munkahelyén a wc ben. Ott hagyta. Itt nem keress olyan jól de jól érzi magát és a kollégáival meg a fönökével van most is ( karácsonyi bulin)

2013. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néha én is úgy érzem, hogy tudnék agyvérzést kapni. Úgy felhúzom magam néha, hogy szabályosan lüktet a halántékomban az ér és megfájdul a fejem.
2013. dec. 20. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
El tudnám, ha lenne.
2013. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El lehet, hidd el! Ledobod magadról mint a szennyes ruhát.
2013. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semennyire,úgy nem tudok dolgozni,ha valami baj van otthon,vagy rosszul érzem magam lelkileg,ami gyakori.
2013. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!