Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy buszmegállóban megtetsz...

Ha egy buszmegállóban megtetszik egy lány akkor nem ciki hozzá csak úgy odamenni beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem nézne hülyének? Vagy esetleg nem kelt benne rossz benyomást? Ilyenkor nem szoktak inkább valami trükköt bevetni hogy pl megkérdezni mennyi az idő és csak úgy elkezdeni vele dumálni, vagy hasonlók? 16/f
2013. dec. 22. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni ezt a módszert, általában bejön, meg ilyen helyeken szeretnek az emberek beszélgetni. Persze ha egy buszra vártok akkor még könnyebb főleg ha egyedül utazik így lehet megengedné hogy csatlakozz hozzá, és akkor tudtok még dumálni. És utána talán ha minden jól alakul fel is tudjátok venni egymással a kapcsolatot, és utána már sima ügy:)
2013. dec. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem ciki, én az egyik fiúbarátommal így ismerkedtem meg, este 10kor vártunk vagy fél órát a buszmegállóban, ketten voltunk össz vissz a buszmegállóba, és odajött hozzám.

pl meglehet kérdezni hogy ő hova megy azzal a busszal..stb

2013. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell trükközni, időt kérdezni, mert abból egyértelmű hogy csak valahogy el akartad indítani a beszélgetést:) És szerintem egyáltalán nem gáz megszólítani egy lányt, ha tetszik. Én tuti nem néznék ezért senkit hülyének.
2013. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki, így lettem én is férjes asszony...

De ne trükközz, csak őszintén.

2013. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem ciki.Tobbszor is lattad mar es nem mertel odamenni hozza?
2013. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!