Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fogszabályzós fiú leszek, az...

Tüng. kérdése:

Fogszabályzós fiú leszek, az legyek?

Figyelt kérdés
Kilencekid osztályba megyek, és egy ember azt mondta, ne rakassak még, mert kilencedikben nagyon ciki, ha egy fiúnak fogszabályzója van, és nem is barátkoznak vele, és a lányoknak se jön be. Szerintetek igaz ez? Várjak amíg kilencedikben megimsernek farkasfoggal? Aztán majd évközbe rakassak? 14/F

2013. júl. 5. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb teszik fel, annál előbb fogják levenni.

Miért ne barátkoznának vele? Új suliban mindenki kíváncsi a másikra.

Én tavaly a munkahelyemen(még diákmelón) megismertem egy srácot, akinek fogszabályzója volt(és akkor még nekem is :D) Tök jól eldumáltunk, majdnem össze is jöttünk.

Neki most vették le, nekem tavaly.

Valakinek pedig még jól is áll a fogszabályzó(én azért kértem meg a fogorvost, hogy hagyjuk rajta még fél évig, mert megtetszett :))

2013. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

van átlátszó fogszabályzó is, meg éjszakai

Ezt neked kell eldönteni, mert ha jódumás, nagyszájú, vagány gyerek vagy, akkor tökmindegy, h van e fogszabályzód

Ha viszont csöndes vagy, akkor szerintem várj még vele mondjuk október-novemberig, mert a fiatalok sajnos csúfolódnak, és 9.-ben megpróbálnak kiszúrni valakit, akit a következő 4 évben cinkelnek, és kinevezik az osztály lúzerének.

2013. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2., nem mindegy, hogy októberben kezdik el csesztetni, vagy szeptemberben? :D

amúgy szerintem az jobb, ha már eleve fogszabisként ismerik meg, mert akkor annál nagyobb dobás lesz 10-11-ben, ha leveszik neki :)

2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mellesleg kevés arra az esély, hogy bántani fognak(emiatt meg főleg), mert év elején még mindenki csak nézeget, nem szokás balhézni :)

1-2 kivétel van, de az hidd el, hogy nem azért fog beléd kötni, mert veled van baja.

2013. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Legyél az, minél hamarabb. Mit szólnak? Semmit, különben is minden "skoda" három napig tart :) Kell egy kis türelem, meg kitartás, de sokkal esztétikusabb kinézeted lesz a végére.
2013. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, van belső fogszabályzó is, mondjuk én nemtom, nekem külső volt. Szóval hogy a fognak arra a részére teszik ,ami nem látszik, nem tom mennyire könnyű úgy tisztítani. Hát amúgy én nemtom mikor rakasd fel:S
2013. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha cikizni akarnak teljesen mindegy hogy van-e fogszabályzód vagy nincs. Tökéletes ember nincs, mindenkin lehet találni valamit. Pattanások, túl vékony/dagi vagy, ha gyúrsz akkor izomagy, ha márkás ruháid vannak akkor sznob vagy, ha nincs akkor csóró. A stílusba, zenei ízlésbe is könnyű belekötni. Ha olyan a kiállásod, megvéded magad még az elején, akkor nem fognak kötekedni, ha úgy látják, hogy te vagy a leggyengébb, úgyis találni fognak rajtad valamit.
2013. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Iskola ügyileg olyanba kerülök (erősen remélem, hogy bejutok abba amelyikbe szeretnék mert még most vannak az elosztások o.O), amelyikbe nem a kötekedés a menő. Inkább nagyképű kölkökkel van tele, tisztelet a kivételnek. Elit gimnázium, tehát nem ilyen tajparasztokkal van tele. Én inkább lány ügyben érdeklődöl, hogy a lányoknál egy fogszabályzós kevesebb esélyel indul? A farkasfogamra nem hinném, hogy lehet belső fogszabályzót tenni :(
2013. júl. 5. 19:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Fiúcska, egy lány ha megszeret, nem fogja érdekelni a fogszabályzó. És ha összejönne valami, már előtte leszögezem: igen, lehet fogszabályzóval csókolózni, nem érez egyik fél sem semmit belőle ;)


Az is lehet, hogy neked is jól áll a fogszabi, ki tudja :D

Lehet, hogy lesz egy lány, akinek pont ez tetszik majd meg :)

2013. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet...nagyon remélem, hogy akad majd egy ilyen lány :)
2013. júl. 5. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!