Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok ilyenek...

Ti nem szoktatok ilyenek miatt aggódni karácsony környékén? Csak én aggódom ennyire túl ezt?

Figyelt kérdés
Hogy felgyullad valamelyik karácsonyi égősor a házban, vagy a házon. Én valamiért túl sokat gondolkozok ezen, kicsit aggódok miatta, annyi hírt lehet hallani, hogy leégett ez és az a ház, talán emiatt van.
2013. dec. 24. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de most már lehet fogok.
2013. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem szoktam a házat égősorral feldíszíteni. Maradok a régi, magyar szokásoknál. Nekünk elég a karácsonyfa, de azon is csak valódi gyertyák vannak. Azokra meg vigyázunk, hogy ne gyújtsuk fel a fát. Nem égnek állandóan.
2013. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyenen aggódni.

1. a házon nincsenek égők

2. a fán ledes égők vannak, az nem melegszik.

2013. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha tényleg ezen stresszelsz ne tegyél égőket. Inkább teljen nyugodtan karácsony.
2013. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Házra nem teszek égősort, a fán meg csak akkor van bekapcsolva ha én is ott vagyok. Volt már olyan, hogy meggyulladt, de gyorsan kihúztam aztán eloltottam.
2013. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
5-ős: Most aztán jól megnyugtattad:).
2013. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!