Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy senki...

Mi lehet az oka, hogy senki érdeklődését nem tudom felkelteni interneten?

Figyelt kérdés
Pl. itt privátban, mégha olyanra is írok rá, aki kiírta kérdésben hogy nincs-e valakinek kedve beszélgetni. Én irkálhatok a másiknak, ő válaszolgat, de ennyi, eleinte talán még tesz fel 1-2 kérdést, de aztán már tényleg csak válaszolgat, magától semmi témát nem hoz fel. Aztán van, aki szépen lassan abba is hagyja a válaszolgatást. És nem csak itt, más oldalakon is így van. Sose alakul ki olyan beszélgetés, amihez tényleg a másiknak is lenne kedve (hiába mondja azt, hogy van). Milyen okai lehetnek ennek?
2013. dec. 25. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem illesz össze azzal a valakivel,mert nem mindenki tud írogatni csak úgy a semmiről.Tudom hogy van ez,nekem is ilyen szokott lenni néhány emberrel.Írok neki és csak válaszol egy-két szóval,magától viszont nem képes témát felhozni.Élőben simán elvagyunk,csak írásban nem tud kommunikálni.

Ja.. meg vannak azok akik lesz a r nak,és ezért nem érdeklődnek.

2013. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valszeg,valamit rosszul csinálsz
2013. dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most ne haragudj,de ez nem társkereső oldal.

a másik meg az hogy társkeresön is a pénzre mennek az emberek.nem tudom h fiú vagy e,de ha felteszel képet menő autóval stb,egyböl beszelgetnek veled.

2013. dec. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akiknek ide kiír kérdést, hogy ismerkedne, azok java része unatkozik, vagy valami depi hajtja és kell akinek elmondhatja és pont. Ahogy elmondta utána nem akar beszélgetni, csak nem vallja be.


Én is akartam annó ismerkedni, de 2-3 levélváltás után leállt, mivel a másik fél rám nem volt kíváncsi, és állandóan én kérdeztem.


Volt akivel hónapokig leveleztem, majd ő is erre a sorsra jutott, elmondta mi a baja, azt kész, le voltam sz@rva.


Engem viszont most is érdekelne 1-2 egyén kivel leveleztem, de nem vagyok hajlandó megint én rájuk írni, meg érdeklődni felőlük.

2013. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így van, valóban nem akarnak semmi komolyat sajnos. De nem csak itt, társkeresőn se.
2013. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem. Talán azért mert a többségük,csak átmenetileg gondolja az egészet komolyan, utána vissza fordul a való életbe, és gyűjti tovább a sérelmeket, amiket majd itt megint elpanaszkodhat. Nehéz normális embereket találni :/
2013. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán ha írnál magadról pár sort, akkor lenne aki levelezne veled tartalmasabban.
2013. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!