Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek még van rá esély,...

Szerintetek még van rá esély, hogy elérjem, amit akarok? (hosszú)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy mindig is jó tanuló voltam, keményen dolgoztam, aztán jöttek a fiúk... Jobban lekötötte a figyelmemet a "szerelmi életem", mint a suli. Szereztem is pár rossz jegyet és közben változott a családi helyzet is, szóval abba hagytam a táncot, mert már nem volt rá keret. Eddig nagyon jól elvoltam az új laza énemmel, aki élvezi az életet, és minden jóból jut neki bőven, de most rájöttem, hogy nem szabadott volna a tanulást hanyagolni. Felnőtt koromban szeretnék színházi munkát végezni. Rendezni, játszani, és ehhez keményen kéne tanulnom, mert azt szeretném, hogy ha sikerül megkapnom az "álom munkát" felnőtt koromban, akkor a közönség azt lássa, hogy ami a színpadra kerül, és én is a része vagyok, az igényes és szórakoztató. Most eddig csak a sulis színdarabokban voltak szerepeim, mert anyuék nem engedték, hogy elmenjek bárhová is, ahova hívtak színészkedni.

Nagyon szeretném rendbehozni az elszúrt dolgokat. Szerintetek még lehet belőlem valami?

16L

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2013. dec. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ne lehetne! Fiatal vagy még, bőven van időd elérni bármit. :)
2013. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze amit szeretnél, csak tegyél érte, kemény munka, de még hosszú út van előtted :)
2013. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé irigylem,hogy már vannak konkrét céljaid. És sajnálom hogy ilyen akadályok miatt nem sikerülhet. (Nagyon sok kitartást!! 16/f)
2013. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül!

Kezdj el szorgalmasan tanulni és komolyan értékeld az életed és amit megkapsz lehetőséget!

2013. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. dec. 26. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van. Viszont drága tandíjt kell fizetned,ha ezt akarod tanulni Magyarországon.
2013. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!