Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító, hogy...

Csak szerintem undorító, hogy meghalt emberek facebook oldalára posztolnak együttérző, sajnálkozó szövegeket?

Figyelt kérdés
A megható versekről, dalokról, születésnapi köszöntésekről (!!!) nem is beszélve.

2013. dec. 26. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, persze mindenki máshogy dolgozza fel a gyászt. De az a tapasztalatom, hogy inkább azok az emberek írogatnak ilyesmiket, akik nem voltak annyira közeli kapcsolatban az elhunyttal. Persze az is megrendítő, de aki elveszít valaki hozzá közelálló embert általában nem facebookon szokta kisírni a lelkét az ilyesmivel kapcsolatban.
2013. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Úristen ilyen létezik??? Az egy dolog, ha az ember kiír valami búcsúztató dolgot, vagy megemlékezőset valakiről a SAJÁT profilján (bár szerintem már ez sem az internetre való, képmutatás), de tényleg halottak profiljára írogatnak emberek?? Egyáltalán miért van még profilja? Ha nekem meghalna egy rokonom, biztosan írnék a facebooknak, hogy mi az ábra, és hogy töröljék a profilját (ha nem tudom a jelszót és teszem meg eleve én) - persze nem ez az első lépés, ha meghal valaki... De azért szerintem ez durva :|
2013. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg ilyet látok. Ismerősök között is. Hogy miért nem törlik a profiljukat azt nem tudom. Pl most is láttam, hogy Morgen Ferdinánd-ot, a kézist aki nemrégen halt meg felköszöntik születésnapja alkalmából.... Döbbenetes...
2013. dec. 26. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetlen. Meg sem fordulna a fejemben. Még ha privát üzenetet ír az elhunyt illető rokonaihoz hogy kifejezze részvétét mert személyesen nem tudja megtenni még ok de hogy az elhunyt adatlapjára írjon. Undorító.
2013. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam már ilyet, hogy az elhunyt üzenőfalán fejezték ki a részvétüket, SÍRÓS HANGULATJELLEL... Undorító szerintem is. Elég szomorú, hogy egyesek már a gyászukat is ezen a szutyok oldalon élik meg. Az ilyenekről amúgy nem is tudom elhinni, hogy tényleg gyászolnak!
2013. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Az igazán undorító az, hogy nem tudom letörölni elhunyt édesapám profilját a facebookról. Hiába írtam nekik, nem vagyok az ismerőse, az öreg nem nagyon tudta kezelni a facebookot. A nővérem az ismerőse, de szerinte olyan jó, hogy még ott van legalább...

Sosem értem meg a facebook függők gondolatmenetét.

2014. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A pontosság kedvéért:


az általad említett Morgen Ferdinánd nem kézis, hanem kosaras!!!!

2015. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!