Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor a lányok azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a lányok azt mondják egy pasira, hogy csúnya és posztolnak róla egy képet, akkor miért még az a pasi is a helyes kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy azt veszem észre, hogy akire a lányok azt mondják, hogy ronda, még az is a jobb pasik közé tartozik, vagy legalább az elfogadhatóbbak közé. Úgy veszem észre, hogy a helyesek között is válogatnak és aki fullra néz ki jól, az az elfogadható pasi, aki csak kicsit néz ki jól, az a nem jó pasi, a nem helyes. Aki meg tényleg ronda azt a 99%-uk nem is tekinti pasinak, hanem valami véglénynek. Sajnos. Ezt írta ma egy lány, hogy ez egy full ronda pasi. Hát nem tudom, ha ez a ronda, akkor aki alatta van az pondró? Tényleg ennyire kegyetlenül és még kegyetlenebbül válogatnak a lányok és csak a helyes pasik között. Aki átlagos vagy tényleg ronda az nem ember nekik. Ezt veszem észre. Ezt írta a lány. Persze majd jönnek ide a lányok írkálni, hogy ez tényleg ronda és nekem sem tetszik, fújj, meg igaza volt. De szerintem nem ez az ocsmány kategória, csak a lányoknak Mount Everest magasságban van az igénye egy pasit illetően.


de nagy jampi vagy:D válasza:


Szerintem nagyon sokat számít, hogy "jól hordja magát" a pasi. Itt egy példa:


[link]


Ennek a srácnak szerintem bűnronda az arca, de ápolt, stb. Így már az ember azért meggondolja, még ha nem is olyan hűdehelyes.,,


2012. okt. 8. 17:12
 1/4 A kérdező kommentje:
2012. okt. 8. 17:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy milyen az arcunk arrol nemtehetünk. Ápoltnak kell lenni és kész. Am ilyen h ronda az csunya kifejezés. Akkor azt kéne mondani, hogy nekem nemjön be. Mert más lánynak bejön. ennyi az egész ilyen pi**ákkal meg ne foglalkozz.
2012. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem foglalkoznék ilyen lányokkal, csak az a baj, hogy 3 ból 2 ilyen Pesten. Tapasztalat.
2012. okt. 8. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy még elég tapasztalt... Figyelj másra.
2015. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!