Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csaj ilyen kis kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ilyen kis kedves, mindenkivel együttérző?

Figyelt kérdés

Minden kis szirszart megsajnálnak, h jajj nehogy véletlenül rálépjek egy koszos rovarra.. v pl a csöveseket, meg a környezetet..

Hol vannak a keményebb csajok?


2012. szept. 13. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Itt. Multkor lejott a padlasrol egy eger es szobamba bemaszott szekreny ala. Ott alltam lapattal a kezemben mig ki nem futott es akkor agyba fobe vertem.

Eleg kemeny?

2012. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
o.O Asszem igen :D
2012. szept. 13. 00:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Én olyanra is gondoltam am h ha pl kiirtom az összes ártatlan rovart vmi gázzal még a ház környékéről is akk se kezdi el őket sajnálni :)
2012. szept. 13. 00:22
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem mindegyik ilyen.

Az ilyenek általában nem őszinték és "cukiságból" mondanak ilyeneket, meg divatból.

2012. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem ilyen cuki, aranyos, kedves kislány kéne, akivel egész nap szeretgetnénk egymást! *-*
2012. szept. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Unokanővérem múlt nyáron összeszedte az összes csigát nagymamám kertjéből, lett egy fél vödör, és agyonverte őket egy lapáttal. Ilyesmikre gondolsz?
2012. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még az én szobámba mennyi bogár van.:DDD

Úgy gyilkolom őket, ahogy csak tudom.:D

Najó, ha bejön egy nagy szöcske, azt max kiviszem margarinos dobozba.De nem fogom elbőgni magam, ha egy legyet lecsapok.Őszintén, a környezetre meg vigyázni kell!!!Én se szeretem, ha valaki szemetel.:)

2012. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
aki poénból mond cukiságokat azt imádom , olyat én is szoktam :D de úgy igazából azt szeretem ha nem egy rinyagép ahogy én se vagyok az :D
2012. szept. 13. 01:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nehéz elhinni, hogy őszintén érezhet valaki részvétet akár egy csöves vagy akár egy csiga összetaposása okán? Ez nem cukiság vagy picsogás, hanem érzelmi intelligencia kérdése, amiből neked kedves kérdező, nem sok jutott. De ne aggódj, minden zsák megtalálja a foltját.
2012. szept. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát vagy talál egy keményebb csávót, aki őt tapossa laposra csak úgy passzióból, aztán majd elgondolkozik rajta, lehet, mégsem rossz találmány az az együttérzés...
2012. szept. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!