Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálják egyes emberek a...

Miért utálják egyes emberek a más nemzetiségű embereketpl:cigányok, négerek, kínaiak stb?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát én nem itélek el senkit alaptalanul, a feketékkel és a kínaiakkal semmi bajom.
2013. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

Az ilyen emberek nácik vagy hungaristák.Azokban az ideológiákban,eszmékben hisznek,amiket Adolf Hitler(nácizmus),Szálasi Ferenc(hungarizmus,Nyilasok) írt le.

Hitlernek két elmélete volt:1.Élettér 2.Fajelmélet.

Hitler szerint a németeknek élettér kell.Hitler szerint az áriák a tiszta,felsőbbrendű faj(ők a németek voltak),az alsóbbrendű faj pedig minden más ember,és a zsidók.(antiszemitizmus=zsidóutálat)

2013. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyes emberek nem rózsadombon laknak és van tapasztalatuk a cigányokkal kapcsolatban. Van kivétel, de nagyon kicsi az arányuk. És azért utálom mert kötekedő, káromkodó kulturálatlan barom a nagy része. Próbálják integrálni de semmit nem ér, ráadásul ha a telepről beköltöztetik őket a normális magyar emberek közé akkor az ő életüket keserítik meg.
2013. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kettes téved. A többség nem azért utálja a cigányokat mert a magyarokat olyan baromira szeretné. Sőt, gyakrabban hallani olyat hogy valaki a magyarokat szidja. És te gondolhatod azt hogy aki a cigányokat szidja, az elvből teszi, pedig nagyobb esély van rá hogy csak azért mert cigány volt aki meglovasította a tárcáját/betört az anyjához/az utcán vizelt.
2013. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiakkal, négerekkel, egyéb nemzetségekkel nincs különösebb gondja sztem az emberek nagy részének. Kínaiak dolgoznak, csomó külföldi tanulni jön ide. Max az ilyen "menekültekkel" van gond, akik kb bűnözni, ingyen élni jönnek ide, az ilyen embereknél persze hogy azt fogja mondani a társadalom hogy "takarodj haza".


A cigányoknál mi is a kérdés? Teljesen eltérő kultúrájuk van, már ha lehet a mai életvitelüket annak nevezni, meg sem próbálnak beilleszkedni a többségi társadalom normáiba, agresszívek, ingyenélők, plusz még ezek mellett a politika és a média is őket sajnáltatja agyon....ahelyett hogy a többséget védené.

2013. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat híján nincs bajom a feketékkel, ők az amcsik és a franciák gondjai... De milyen naív kérdés már az, hogy az embereknek mi a bajuk a cigányokkal? Nézz körbe: kb. 10-ből 1 nevezhető közülük civilizált lénynek, a többi csak teher a többségi társadalom hátán... Az egy dolog, hogy nem dolgoznak és a segélyből is élnek, de még poénból kötekednek is az utcán, a parkban sz*rnak, köpködnek, erőszakosak stb... Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!
2013. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tomi Gero válasza:
91%

Négerek itt nem nagyon vannak.

Kínaiak elárasztanak minket sok "ócó" szeméttel.

Cigányok meg rajtunk élősködnek,gyilkolnak stb és megússzák mert ők a kissebbség(az a vicc hogy lassan mi leszünk a kissebség és ők a többség) aki meg mer valamit szólni az meg "rasszista" meg "náci". Le vagyunk rasszistázva mert merünk szólni de nem a bőrszínükkel van bajunk hanem azzal ahogyan viselkednek(Tisztelet a kivételnek!)

2013. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert én is félvér vagyok és az egyik évfolyamtársam ezzel nem hagy már vagy 5 éve most ótödikes vagyok
2013. dec. 31. 13:55
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
A cigányok élősködő m*cskok és valószinüleg városon laksz ha ezt nemtudod... a feketék nagyra vannak magukkal és az amerikai börtönök 98%-a is velük van megtöltve.. a kinaiakkal semmi nincs
2014. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én félvér vagyok
2014. jan. 1. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!