Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy látjátok? Több vagy...

Ti hogy látjátok? Több vagy kevesebb a hajléktalan illetve különösen szegény ember az elmúlt 2-3 évben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyre több, legalábbis a környékünkön.
2013. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos egyre több. És sajnos a deviza hitelek miatt szerintem még több lesz. Sok ember nem fogja tudni fizetni még az albérletet sem.
2013. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én erről nem tudok véleményt mondani, csakannyit, hogy nálunk a helyzet változatlan.
2013. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Budapesten a Jászberényi út mentén van két hajléktalanokkal foglalkozó épület. Úgy tudom, hogy ott csak ételt osztanak nekik. Évről évre egyre hosszabb a sor, egyre több a várakozó ember. Szóval igen, jelentősen nőtt a hajléktalanok száma.
2013. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Több, sokkal.
2013. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem is ezt veszem észre, hanem hogy évek során folyamatosan zárnak be az üzletek, mennek tönkre dolgok. Akár vidéken, akár a fővárosban, mindenhol üresen áll a fél város.
2013. dec. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elzavartak mindenkit az utcáról, és nem látszik, még ugyanúgy probléma. Sokan kerülnek lehetetlen helyzetbe, de nem csak anyagilag, hanem pszichésen, és onnan tényleg nehéz felállni.
2013. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!