Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Ross Lynch eljön...

Barbara tóth kérdése:

Szerintetek Ross Lynch eljön Magyarországra valamikor?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom őt nincs olyan szó ami kifejezhetné azt hogy én mennyire várom őt.Imádom.Remélem ide is jön Magyarországra

2013. dec. 30. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Most néztem meg Google-ban, hogy mi fán terem ez a Ross fiú :D

Öhm, ne haragudj, de mi tetszik Neked egy ilyen kis nyálas, szöszke meleg pasiban? :)

2013. dec. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ismered a tengerparti tinimozit?Ha megnézed akkor más lessz a véleményed .vagy ird be a youtobe ba hogy Ross Lynch Double take.Imádom.És nem meleg Ross Lynch.
2014. jan. 1. 12:31
 3/5 anonim válasza:
Egyet értek veled.Imádom :) Ha jól tudom, akkor majd csak akkor jönnek magyarországra, ha elég lesz itt a rajongójuk.Mert eddig csak 54-en jelezték, hogy elmennnének a koncertjükre, ha Bp-n fellépnének, ezért nem tudni mikor, de egyszer biztos eljönnek majd.
2014. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szerintem csak akkor fog eljönni ha többen ismerik Ross magyarországon és eddig nem nagyon

de én is imádom őt mindenkinél jobban imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannii Lynch válasza:
Állítólag novemberben jön, de eddig nem adott semmi infót, hogy igaz-e vagy sem.
2014. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!