Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen feltételeknek kell...

Milyen feltételeknek kell megfelelnie egy kiskutyának, ha Magyarországra szeretném importálni?

Figyelt kérdés
Fajtatiszta kiskutya tenyésztőtől, Angliából. Ahogy olvastam kell útlevél neki (ergo oltások), veszettség elleni és chip. Ezen kívül van kell még valami? A veszettség elleni utáni 30 napot ki kell várni?
2013. dec. 29. 21:46
 1/3 Akiteki ***** válasza:
Nem kell. Az Európai Únión belül 3 hónapos korig útlevéllel utazhat. 3 hónapos kor után benne kell lenni az útlevélben az érvényes veszettség elleni oltásnak is.
2013. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
ha 3 hónapos kor előtt utazik, akkor kérd meg a tenyésztőt, hogy az anya oltásiját fénymásolja le, benne az érvényes veszettség elleni oltással. Ha idősebb 3 hónapnál, akkor a Veszettség elleni oltás után 21 nappal utazhat a kölyök.
2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:
Nem kell a 21 nap az Únión belül!! És az anya veszettségije sem kell. Nem egy kölyökkutyát hoztam és vittem már.
2013. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!