Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire esélyes ez a kapcsola...

Mennyire esélyes ez a kapcsolat ezzel a marokkói (arab;muszlim) férfival?

Figyelt kérdés

Augusztus közepén kerültünk kapcsolatba egy bizonyos oldalon. Elkezdtünk beszélgetni,megkedveltük egymást.


Muszlim vallású,de nem szigorúan. Franciaországban nőtt fel-nem tudom,hogy utána vette-e fel szabad akaratából a vallást,vagy sem ; nem firtattam.


Azt mondja,én vagyok az egyetlen. Nagyon családcentrikus. :)


Sokat tudunk egymásról,szoktunk Viberezni és Skype-on is fent van. Viszont még nem jött össze a videós Skype-ozás hol az én részemről,hol az ő részéről. Ettől függetlenül szoktunk egymásnak képeket küldeni. Megbízok benne.


Már 2013-ban el akart jönni Magyarországra,de ez az útlevél miatt nem jött össze,mert nem tudta időre újrahosszabbítani. Szóval 2014-ben tuti jön.Mondtam neki,hogy ez úgy jönne össze,ha hotelbe menne,mert a családom mégiscsak furcsán nézne. Nem is tudnak erről,elég rasszisták.


Amúgy 5 év van köztünk és abszolút normális és kedves. Nem egy 'rétin*gger' apám szavaival élve. És van normális állása.



2013. dec. 30. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Ezek kereskednek a nőkkel, a tevébe már nincs biznisz amióta feltalálták a benzinmotort.
2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Felejtos.......
2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Mi a kérdés? Megbízol benne. Akkor mi mit írjunk?

Kétféle válaszra számíthatsz?

1. A muszlimok barmok

2. A muszlimok nem barmok


Melyik fog segíteni neked?


Sem a származását, sem hitét nem veszem figyelembe, amikor teljesen semlegesen azt írom: Ne kötelezd el magad meggondolatlanul. Egyebet nem tudok tanácsolni.

2013. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha szemelyesen ismernetek egymast, azt sok boldogsagot.. De ezeknek a netes ismerkedeseknek 99.9%a atveres es lenyulas. Foleg az gyanus, hogy a skype nem jott ossze. Legy nagyon esznel.
2013. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Úgyis csak addig lesz kedves, amíg a saját hazájában össze nem házasodsz vele, utána mehetsz te is a levesbe a többi áldozat közé. De úgyse hiszel senkinek, mert már rég beetetett.
2013. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
A muszlimok addig kedvesek amíg el nem vesznek feleségül.
2013. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek a 6. válaszolóval.
2013. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Szóval így válaszoljak őszintén. Köszönöm a lepontozást.

Akkor menj hozzá, és légy boldog mint egy alsóbbrendűnek tekintett lény. Viszlát.

2013. dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Családcentrikus, van normális állása, kedves, Te vagy az egyetlen...Messziről jött ember azt mond amit akar. Ha pedig valakit meg akarok fektetni akkor én is mondok mindent, nem feltétlenül igazat.


Kedves kérdező, ne legyél ennyire naiv és butuska.

2013. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Jajj, Hercegnűm ín is iszonyat csáládcenterikus vagyok, meg olyan kedves mint á má születet kisnyúsziii. A szívem is csak neked dobogik. Álommunkám is van (csak álmomban dógózok)! A vígzettségem is mesébe való, de ezek a fránya bürokraták nem akarnak béengedni! Te vagy a mindenem ís az egyetlenem, az itteni 4 felesé... akarom mondání kecskímre rá se bírok nízni, mióta meglátam gyönyörű szípsíged!

Imádlak, házasoggyunk!


P.S.: az EU-s állampolgárság és az itteni szociális ellátás is nagyon jól esne, de még véletlenül se jutna eszembe ezeket kihasználni és miattuk még a csillagokat is lehazudni az égről, mint ahogy évi 600ezer faj- és hittársam teszi, én éppen a kivétel vagyok!


Komolyra fordítva: hallgass édesapádra, nem rasszista, hanem realista. AZ ilyen kapcsolatok általában azzal végződnek, hogy a naiv, hiszékeny nő szív. Ha minden áron barna hapsit akarsz, akkor még egy itteni rendesebb cigánnyal is sokkal jobban jársz, mint egy észak-afrikai lódítós muszlimmal. És eszedbe ne jusson kimenni, még videó Skype esetén se. Volt már arra példa, hogy bizonyos bűnbandák férfimodelleket foglalkoztattak ilyen célra, akik egyszerre 100 nőt hülyítettek, majd aki kiment, azt elrabolták és eladták. El se tudod képzelni európai fejjel, hogy micsoda dolgok mennek az ilyen homoki népeknél és hogy még a civilizáltabb részük (pl. szaúdiak) se nézik sz**ba se a nőket, nemhogy az elmaradottabbak.

2013. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!