Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt olyan ember aki...

Van itt olyan ember aki segítene egy kicsit az iszlám vallással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy kicsit mesélne róla, esetleg levelezés is akár itt akár e-mail-be vagy esetleg facebookon. Sok mindent nem tudok a vallásról de nagyon érdekel.

2013. dec. 12. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég a netet használni:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En szivesen valaszolok neked arra mit tudni szeretnel az iszlammal kapcsolatban. Az etkezesi, imatkozasi, ferj feleseg hazassaga, es mas szokasaikrol is.

En irtam neked privatban is, es remelem beszelunk meg.

Tovabbi szep napot neked.

2013. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irj nyugodtan, en muszlim vagyok, remelem, tudok majd segiteni.
2013. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Muszlima vagyok, nyugodtan írj :)
2014. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok muszlim, de 2 éve foglalkozok a vallással. Szerintem ami a Korán alapján a leghitelesebb irányzat, azt itt Mo-n nem fogod megtalálni, de ha egy kicsit is tudsz angolul, itt egy link: www.quranists.net/

Egyébként írhatsz privit is ha olyannal akarsz beszélgetni, aki sokat tud, mégis kívülálló :)

2014. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!