Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok az arabokról?...

Mit gondoltok az arabokról? Magyar lány és egy arab srác szerintetek?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy arab fiúval, nagyon aranyos, meg kedves. Viszont nagyon sok rossz dolgot hallok az arabokról, meg a szokásaikról.

2013. júl. 5. 18:30
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Ismerkedéskor mindenki kedves. Ennek ellenére a magyaroktól is tarthatnál, ha már kétségeid vannak.
2013. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Én sok olyan dolgot hallottam, hogy a nőkkel nem éppen úgy bánnak (hosszútávon) ahogy egy európai nő elvárná... de az ellenkezőjéra is láttam már példát...

attól függ mennyire "arab" (tehát egy Európában született arabnak európaibb szokásai vannak), illetve hogy mennyire fogadja el a mi szokásainkat...

2013. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
80%

Sok arabbal dolgozok es megnyugtatlak, az a sok rossz amit mondanak roluk mind igaz.

Egyebkent az europai lanyokat kulonosen szeretik boldogitani, jatszak az eszuket, kedvesek, stb. A fogalmatlan kiscsajok meg ragadnak a mezesmadzagra, aztan mindtol kis ido mulva jon a "csak meg 1x arabbal ne" felkialtas.

Amugy olyan kulturalis kulonbsegek vannak ami szerintem onmagaban eleg, nem beszelve hogy egy olyan vallas fanatikusai ami meg a keresztenyseghez is le van maradva tobb 100 evvel. Szoval sok sikert!

2013. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
66%
borzalmas párosítás!!! ÉN TILTANÁM! :))
2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
82%

Felejtsd el.


Az arabok kezdetben a csillagokat lehozzák ,meg igen szépen udvarolnak , de a házasság után elszabadul a pokol.

Azt sem engedné, hogy egyedül menj vásárolni.

2013. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
90%

1.meg mikor végeznek a sulival, általában hazahúznak, és a "barátnőjüket" itt hagyják a francba

2. sok csak bukdácsol a suliban, és ha nem megy nekik, akkor mennek tovább Szlovákiába

3. sok esetben van már barátnőjük otthon


Ez mind tapasztalat!

Több éves, több ismerős tapasztalata alapján

2013. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
huh, hát ezek nem túl biztató kommentek. Pont emiatt kérdeztem, mert mindig kedves, és valahogy az látszik mintha hátsó szándékai lennének.
2013. júl. 5. 19:11
 8/50 A kérdező kommentje:
és kuwait cityben él. és azt állítja h csak egy barátnője volt.
2013. júl. 5. 19:12
 9/50 anonim ***** válasza:
46%
Az arabok sokkal jobban bánnak a nőikkel, mint az átlag magyar. A többi csak legenda.
2013. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 rémuralom ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem is az az igazán nagy kérdés, hogy mit akar tőled egy arab srác, hanem az, hogy te mit akarsz egy Kuvaitban (nézd meg Google Mapsen, hogy az hány kilométer innen légvonalban) élő sráctól. Egyébként ezek random jelölgetnek be Facebookon európai lányokat, ennél a tagnál most épp téged dobott a gép, ne legyél annyira elragadtatva a kiválasztottság érzésétől :)
2013. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!