Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenki úgy...

Szerintetek mindenki úgy érzi, hogy ő érdekes ember? Hogy különlegesebb, mint a többiek nagyrésze?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy az vagyok, de nagyon-nagyon kevés visszajelzést kapok erről és nem tudom, hogy ez mit jelent, hogy igazából tényleg egy hanyagolni való senki vagyok, vagy csak....csak nem értem, hogy annyi hülye olyan jól elvan mindenkivel, s mindenki körberajongja s amikor valaki egy kicsivel értelmesebb és kreatívabb, akkor azt már mindenki "kerüli". Na, a fő kérdés az az első lenne, a többi csak melléklet :).
2013. dec. 31. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki érzi így.Sokan csak úgy élnek a környezetük által elvárt szokásokkal együtt,minden szabályt betartva,és nem is akarnak mások lenni,csak tartozni valahová.

Egyszerűen nem érdekli őket,nem elég mély gondolkodásúak.

Itt vagy te.Nem ismerlek,de amit írtál,az alapján lelehet szűrni hogy te is másabb vagy mint ők,akiket nem érdekel az ilyesmi,mert foglalkozol vele,belegondolsz.

Nem sok iylen ember van,elég ritka.Ezért tűnhet úgy hogy kerülik őket,téged, vagy akár engem.Rám elég furán néznek általában,de nem baj,nem is kell hogy annyira szeressenek,úgysincs velük közös téma.Foglalkozz azokkal,akik hasonlítanak rád,és értelmesebbek,ha van ilyen...

2013. dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Megkérdezhetem, hogy miért néznek rád furcsán?

2013. dec. 31. 02:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért kerülik az ilyen embert, mert akkor rá kéne ébredniük, hogy nincs mindig mindenben igazuk. És ha a "menő" kerüli a többi is megy utána. Meg különben is, az emberek egy része fél más lenni. Aki nem arra vagy irigységből vagy csak úgy pikkelnek. Én speciel érdekesnek tartom magam, de hogy különleges lennék az már nem olyan biztos. Valószínű sokan érzik maguk mindenkinél jobbnak s ezzel elvonják a figyelmet azokról, akik ezt csak figyelik és épp ellentétesen éreznek.
2013. dec. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy különlegesnek érzem magamat (bár néha megesik), inkább csak próbálok eltérni néha az átlagtól... Rávilágítani olyan dolgokra, amire nem gondol az átlag, pl. fekete humor. Persze ez azzal jár, hogy titulálhatnak nyersnek, parasztnak, de ha értelmesen adom elő a dolgot, akkor inkább zavarba hozom az illetőt.

Belül "lázadó" vagyok, általában nem szeretek birkává válni... Az önálló gondolatok, ötletek nagyon fontosak számomra. Na meg a humor. :D

2013. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mindenki így érez e, de én pont úgy érzek mint te, kérdező!
2013. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért téged "kerülnek".Mert komolyabb vagyok,nekik már túl komoly,és szeretek belegondolni dolgokba,nem fogadom el hogy valami csak úgy van,hanem utánajárok,nem hiszek el semmit,csak ha látom a saját szememmel,nem megyek mások után.Az meg nem tudom hogy miért játszik szerepet a kerativitás a kirekesztettségben,vagy minek nevezzem ezt.Eddig akármilyen művész emberrel találkoztam,minddel ugyanez volt a helyzet.Nem olyan társasági emberek ezek szerint.
2013. dec. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok átlagos. De ez látszik is, mert nem illeszkedtem be sehová eddig. Nem is szeretnék. Egyedül vagyok szabad, nem szeretem az embereket.
2013. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ravel ***** válasza:

WRXSTI! Az első kommentben jól összefoglaltad.

Ez meg akár rólam is szólhatna:

'Ugyanazért amiért téged "kerülnek". Mert komolyabb vagyok, nekik már túl komoly,és szeretek belegondolni dolgokba'

Ha az életben nem sok hasonló emberrel futok össze azért jó látni, h nem haltunk még ki :)

2014. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érzi mindenki úgy, hogy ő különleges, különösen érdekes, stb. Személyes tapasztalataim alapján viszont pontosan azok, akik ezt érzik, nyomoronc emberek az esetek 90 százalékában. Valamit így, ezzel a különleges vagyok érzéssel kompenzálnak, illetve ezzel a hittel kárpótolják magukat a bénaságaikért. Ahogy valaki sikeresebbé, klasszabbá, dominánsabbá válik, sokkal inkább meglátja az emberekben a hasonlóságokat, és magát sem tartja sokkal másabbnak, max. annyiban, hogy reális alapokon tényként tudatosítja magában azokat a dolgokat, eltéréseket, képességeket, tulajdonságokat, amik miatt ő sikeresebb, menőbb, dominánsabb, stb. Rengeteg "különleges" nyomorék ember van, akik a saját dolgaikon túl nem látnának, és mivel szinte csak magukkal foglalkoznak, könnyen találnak magukban érdekes, különleges dolgokat. Azok, akik átlagosnak tartják magukat, szerintem általában véve sokkal érettebb, egészségesebb, és klasszabb emberek.
2014. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 szatmaridavid1 válasza:

én például csakis azért érzem magam különlegesnek mert vöröshajú és kék szemű vagyok bár ha ez a gyerekkorommal nem sikeres párosítás mert piszkálnak de te is különleges vagy és és eszt érzem 2 dologban


1. az írásod


2.ez a képesség se minden embernek adatik meg hogy különlegesnek érzi magát. de ez nem rossz söt egyedi vagy

2014. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!