Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ért valaki az álmokhoz?

Ért valaki az álmokhoz?

Figyelt kérdés
Egyik este azt álmodtam, hogy meghaltam és nem is ez a gáz hanem az hogy még utána 2x ugyanazt álmodtam, aminek ugyanaz lett a vége, szerintetek mi lehet ez? normális válaszokat várok, és köszönöm előre is. :)

2013. nov. 16. 12:31
 1/1 anonim válasza:
Sokan azt mondják, hogy az álmok 98%-ának nincs értelme, de én hiszek bennük. Talán egy figyelmeztetés: a mostani érzéseid, gondolataid veszendőbe mehetnek, ezért változtatnod kéne rajta. Az ismétlődő álmokkal állítólag vigyázni kell, mert veszélyessé válhatnak. Nem akarlak megijeszteni, de én ilyeneket olvastam különféle könyvekbe. Amúgy neten keress rá, ott sok érdekesség van még az álmokról. ;)
2013. nov. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!