Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik etikátlanabb dolog ha...

Melyik etikátlanabb dolog ha egy lány eltartja a testvérét vagy eltartja barátját?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem egészen értem, mire gondolsz, szerintem bizonyos körülmények között egyáltalán nem etikátlan, ha az egyik fél egy ideig eltartja a másikat, legyen az akár barátja, akár testvére az illetőnek. Ami etikátlan, az az ezzel való visszaélés, amikor azért tartanak el, mert egy lusta disznó vagyok, akinek csak elvárásai vannak, kötelezettségtudata semmi. De hát az is hülye, aki ilyen embert eltart...
2013. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem etikai kérdés. Ha megteheti és a másik rászorul, nem él vissza vele akkor egyikkel sincs semmi gond. Inkább cikinek nevezném a barát vagy a testvér szempontjából.
2013. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha van szakmája a barátjának a lány meg melózik ezerrel és a fiúnál van a pénz ?
2013. dec. 31. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Lapát. De nem etikai okokból, pusztán józan paraszti ész használatával.
2013. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak najív a lány úgy gondolja ami az övé az közös . szerintem azért egy testvér fontosabb mint egy f**s mert az vér.
2013. dec. 31. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értetted a lényeget. Nem az a baj a sráccal, hogy nem vérrokon, hanem, hogy elveszi a csaj pénzét. Ha meghúzná magát, és örülne annak amit kap az oké, de nem veheti el a nőét. EZ a különbség.
2013. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem veszi el. ha nem a lány adja oda neki, rá biza a kezelését a barátjára .
2013. dec. 31. 16:03
 8/8 A kérdező kommentje:
konkrétan a fiú elviseli és szakmával a kezében nem dolgozik
2013. dec. 31. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!