Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan dolog, ami nehéz...

Van olyan dolog, ami nehéz egy szőke lány életében?

Figyelt kérdés
mármint tényleg, ők ingyen is kapják általában az italokat meg mindenki mindenre meghívja őket , ráadásul egy kamu mosollyal szinte bármit elérhetnek :( meg őket mennyire szeretik az emberek még akkor is ha valamit elrontanak(max ejnye bejnye) .lehet hülye vagyok de így egy 20as kreol göndör fekete hajú srácként kicsit unfairnek érzem a dolgot :(
2013. aug. 26. 16:06
1 2
 1/14 krumpli.13 válasza:
Szerintem ez jó nagy általánosítás! Mi az, hogy "mindenki mindenre meghívja őket" meg "mennyire szeretik őket az emberek"...?! Van pár magamutogató szőke 'megjátszom magam' lány...de azok annyit érnek! A hajszín nem nagy dolog, más csinos lányokat is meghívnak. Ha te átlátsz rajtuk, akkor ne engedd, hogy kihasználjanak. Ja és igen, minden ember életében vannak nehéz dolgok!! Van akinél egy kapcsolatban, barátságban vagy családban, iskolában vagy munkahelyen...mindenkinek küzdenie kell, csak van akik nem képesek.
2013. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piriiiiii ***** válasza:
100%
Tényleg hülye vagy, bammeg.
2013. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%

Én megértem a kérdezőt, tényleg ezt látom. Egy vékony szőke lányért bomlik minden pasas, és ezt ki is használják, meghívatják magukat meg csak úgy flörtölgetnek, hogy bókoljanak nekik és így növeljék az egojukat.

Utálom ezt a fajtát, úgyhogy ami azt illeti, én direkt kifejezetten bunkó vagyok minden csinibabával. Ezt érdemlik, nem mást. Lesz@rom ha irányokat kérdez, vagy bármi.

2013. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A dekoratív (vagy ha nem, de mindent kipakoló, ergo azt kommunikáló, hogy "könnyen kapható") lányokat részesítik előnyben, hajszíntől függetlenül.

Szőke lány is pont ugyanúgy lehet szürke egér, konzervatív, visszahúzódó, nem feltűnősködő vagy épp csúnyácska, elhízott, stb - ők aztán nincsenek előnyben.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: igen a SZÉP szőke lányoknak is vannak nehézségei, nem is kevés. Én pont nem ilyen vagyok, de édesanyám egy szőke, karcsú, gyönyörű, átható kék szemű szépség volt fiatalon, tőle tudom a dolog árnyoldalát is.

Egyrészt igen, rajzottak körülötte az udvarlók, persze, hogy kedvesek voltak vele a férfiak, csak éppen nem akart többségüktől semmit (kihasználni se akarta őket, nagyon nem olyan típus, pont hogy inkább túl jóhiszemű és naiv volt). Voltak "stalker"-jei (ilyen mániákus, megszállott, ijesztő rajongói, akik zaklatták - komolyan néha rettegésben élt). A férfiak csak szex-szimbólumot láttak benne, persze, hogy kedveskedtek, de általában inkább ki akarták használni, hitegették, átverték. A nők, pláne a férjezettek ki nem állhatták (hiába nem akart semmit a palijuktól), nem hívták meg soha olyan rendezvényekre, ahová baráttal/férjjel mentek, plusz ott fúrták meg, ahol csak tudták. Az egyetemen, ahová járt, a professzorok mélységes megvetéssel kezelték, valahogy meg voltak róla győződve, hogy szép nő nem lehet intelligens és nem alkalmas egy ilyen komoly szakmára, sokkal többet kellett küzdenie, hogy szakmailag elismerjék, ne csak a külsejét lássák. A hibáit, botlásait pont, hogy nehezebben nézték el, a nők rosszmájúságból, irigységből, a férfiak frusztrációból (ilyen nőt úgyse lehet megkapni) direkt örültek, ha valami problémája volt, és persze hiába volt ő segítőkész, mások vele szinte soha.


Szóval megvannak a hátrányai is a dolognak, akinek a külseje feltűnő (akár nagyon szép, akár nagyon csúnya) annak a belső értékeit hajlamosabbak letojni az emberek.

2013. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt, hogy nem hívatta meg magát italra, mivel szigorúan absztinens, soha nem iszik egy kortyot sem, ki nem állhatja az alkoholt vagy az iszákos embereket. És nem flörtölt és cicázott, nem olyan típus.
2013. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van igen, a gondolkodás.
2013. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, te pont olyan kis toporzékoló vagy, mint a kérdező. Ha ennyi eszetek van, hogy komolyan egy hajszínből megmondjátok ki az ingyenélő, akkor miért nem valami showműsorban mutogatjátok magatokat?


Kérdező, neked meg huszonéves fiúként komolyan ez a legnagyobb bajod, hogy szőke lányok ingyen szoktak italt kapni? Jó, hogy nem fogsz szőke nőket gyilkolni, mert szerinted ők valami külön faj és elkanászodtak. Sajnállak, hogy szerinted a hajszín határoz meg egy embert.

2013. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És aki festett szőke? Ő "alsóbbrendű", mint a sima szőke, vagy mi a pontos hierarchia? :D
2013. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 piriiiiii ***** válasza:

A hármas válaszoló meg egy beteg ember.

Minden szép, magára adó nővel bunkó?

Akkor biztos eddig neki csak ronda női voltak... Vagy buzzancs.

2013. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

17:17, csak van tapasztalatom már a fajtájával. A vicceknek speciel ennyi valóságalapjuk van, hogy irtózatosan ostobák.


21:54, a gond az, hogy a "szép, magukra adó nők" többnyire flegmák, bunkók, és beképzeltek. Bizonyára volt előzménye annak, hogy így áll hozzájuk.

2013. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!