Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok (15-18), fiúk a vélemén...

Lányok (15-18), fiúk a véleményetek kérdem, ti mit gondoltok erről? FONTOS!

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentünk bulizni, mindenki tök jól érezte magát, és már kijöttünk a szórakozó helyről, amikor elkezdték az én lány "barátaimat" cikizni más lányok, (mi összesen 6 voltunk 4 lány 2 fiú) ilyen tudjátok ostoba "party lányok", aztán mondtam a többieknek, hogy induljunk. Eljutottunk egy buszmegállóhoz, közben ők követtek minket, ahol nagyon sokan álltak, szerintem 50-60 ember, és a "páwa, metroszexuális, félig-meddig kigyúrt" barátaik (3-an voltak), elkezdtek engem cseszegetni "Na mi van b**i gyerek", meg hasonlók, aztán mondtam nekik, hogy "Húzzatok innen, mert kiütlek 1-0 b**meg". (ez gáz beszólás tudom) Ilyenkor már az egész buszmegálló minket figyelt. Már mentünk tovább kb. 15-20m voltunk a buszmegállótól, mikor elgurult egy kicsit az agyam, és felvettem a kesztyűt, és elkezdtem vissza szólogatni komolyabban. Aztán egyik, keményebb srác onnan, azt mondta nekem "Na mi van csicska gyerek a lányok szoknyája alá bújsz?". Erre megiramodtam és elkezdtem feléjük futni, és beütöttem annak a gyereknek (mellékesen boxoltam 8 évig), amire ő neki esett a falnak és össze esett. Szinte mindenki körülöttem, így "újjj"-oztak. Annyira meglepődtem, hogy ekkorát tudtam ütni, mert már rég nem bokszoltam, elkezdtem, így hangosabban mondani, hogy "Ennyi voltál b*zi gyerek!!!" 2x-3x, sétáltam vissza a többiekhez a buszmegállón keresztül, mire így az ilyen 15-18 éves lányok nagyon néztek, meg így igazából mindenki, meg az osztálytársaim sem szóltak hozzám nagyon, csak nagyon megvoltak lepődve szerintem. Szóval kérdésem az, hogy mit gondolhattak azok az emberek, akik ezt látták? Meg, hogy lehet-e ebből komolyabb bajom? Egész nap ezen gondolkoztam. Nem vagyok egy balhés gyerek, de ami sok az sok volt és szerintem teljes mértékben megérdemelte.

2013. aug. 18. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted,az ilyen retkes páwákért szerintem nem kár.

Lehet-e komolyabb bajod? Ismered a srácot? Tudja ki vagy? Ha mindkettő igen,akkor feljelenthet.

Amúgy:

170. § (1) Aki más testi épségét vagy egészségét sérti, ha a sérülés vagy a betegség nyolc napon belül gyógyul, a könnyű testi sértés vétségét követi el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon túl gyógyul, az elkövető a súlyos testi sértés bűntettét követi el és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(3) Ha a testi sértést aljas indokból vagy célból, továbbá ha védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen személlyel szemben követik el, a büntetés bűntett miatt könnyű testi sértés esetén három évig, súlyos testi sértés esetén egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés.


(4) Bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő az elkövető, ha a testi sértés maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okoz, illetőleg, ha a súlyos testi sértést különös kegyetlenséggel követi el.

2013. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sativus ***** válasza:
100%
így kell csinálni tesó :DD amúgy nem hiszem lesz belőle ügyed nem fog ezzel vagánykodni ha mégis akkor ha volt kamera rád lehet bizonyítani de még mondhatod önvédelem stb de amúgy könnyű testi sértés pénzbüntetés max
2013. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én 10 éve boxolok, de gratulálok öcskös jó voltál:D jót nevettem:D 18 éves srác vagyok, azért néztek mert megilyedtek, de közben "tetszett" is nekik szerintem, az ilyen kis b*zikat jól ki kell ütni, nagyon nagy a pofájuk, és nem tudják kibe kötnek bele:D de grat mégegyszer:DD
2013. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj jól tetted ember. Egyébként tapasztalatból mondom, hogy az ilyet mindenki szereti nézni akármit mondanak...
2013. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mocskos b*zi páwák, jól tetted:D Kár, hogy nem láthattam :)
2013. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tudom hogy hippi nyavalygásnak hangzik de szerintem nemtetted jól.

ennyiből nekem az derült ki hogy ugyan olyan agresszív voltél sértő megjegyzést tettél rájuk, és lesüllyedtél az ő szintjükre.

számomra kettőtöket az különböztet meg a leírás alapján hogy ő szólt először.

az hogy beszól valakinek és idióta az egy dolog de hogy te utána belemész ebbe az "oltogatás" nak nevezett számomra nem szórakoztató és értelmetlen dologba, az megerősítí a félememet az emberek iránt, mivel ha ilyen dolgokon szavakon felbuzdulva tetlegességhez folyamodsz akkor később bármilyen nézeteltérést is így oldasz meg és ha pl egy felkelő csoporthoz kell csapódni megölni egy ellentétes bandát semmi sem fog eltántorítani.

bár gondolom most ez a menő a 20 év alattiaknál.

de mivel nem tudom a teljes szópárbaj menetét nem tudom megállapítani hogy mi vitt rá a tetlegességre.

2013. aug. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kamu az egész story .

Hülyeség egyszerűen nem áll össze az egész.

Szerintem te ezt a Jersey Shore-ban láttad :) .

2013. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat igy már jobban érzem, magam :D 1 válaszoló: Nem nem ismertem hála istennek. Utolsó válaszoló: Meg mivan? nem igazán nézem azt a sorozatod, de milyen előnyom származna abból, ha egy ilyet kitalálnék, azt megértem ha facebookon irnék ilyet, mert ott van ismerős, és tudnék menőzni egy ilyennel, de itt ennek nem látom értelmét.
2013. aug. 19. 23:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Irjatok még válaszokat, mert kiváncsi vagyok!
2013. aug. 19. 23:55
 10/11 anonim ***** válasza:

szép munka volt:).

és rámentél utána valamelyik csajra?

mert a bunyó után másznak az emberre legtöbbször,felpezsdülnek a hormonjaik.

legfeljebb az eset utáni bizonytalanságod és idegességed lehetett félreérthető nekik.

2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!