Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, ha nem megyek bulizni...

Ciki, ha nem megyek bulizni szilveszterkor? 16/F

Figyelt kérdés
Minden osztálytársam hétvégén buliba van,berúgnak,leisszák magukat én meg még szilveszterkor sem megyek.Még sosem voltam berúgva.10-es vagyok.Ciki,hogy nem járok el szórakozni?Am vannak haverjaim(nem sok),kondiban szoktunk találkozni meg fel szokott hozzánk jönni.

2013. dec. 30. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen ciki, hogy gyerekként nem részegedsz le. Fujj, álj a sarokba:-)


Nem természetesen nem ciki. Az a gáz, hogy a mai gyerekeknek olyan a világképük hogy lenézik azt aki nem fetreng részegen minden hétvégén. Örülj neki hogy te a normálisakhoz tartozol.

2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 II.Dartheon ***** válasza:
Dehogy, én sem megyek 20 éves létemre... :D
2013. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Figyelj én is itt vagyok 18 évesen, és lehetne mennem bálozni, de hát miért?! Azért, hogy olyan emberekkel legyek együtt, akik úgy a hétköznapokba tojnak a fejemre, jópofizzak nekik, majd nézzem, ahogy lerészegednek? Inkább akkor maradok itthon. A "normális" barátaim meg sajnos nem az én településemen laknak.
2013. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ciki,de én se megyek:/

16/L

2013. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
En sem megyek,nem hivott el senki. Ciki nem ciki ez van. 17/L
2013. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Na, én meg jelen állás szerint itthon fogok ülni egyedül. Bulizni nem akarok, mert minek? (inni itthon is lehet, bár részeg nem akarok lenni, meg soha nem is voltam, csajozni mondjuk jó lenne, de az meg nem szokott összejönni, fogszabályzósként és szemüvegesként)

Eddig úgy volt, hogy átjön a csajom, de most este összebalhéztunk, kiderült, hogy nem engedi az anyja, és ezért engem okolt, persze igazságtalanul, mert még segítettem is neki, miközben ő nekem semmit, de nem is kellett. Na, hát emiatt itt sértegetett, és jól összevesztem vele a végére, szal sztem ennyi volt a kapcs.

Na látod, ez a ciki, nem a tied. Ugyanis jelenleg nincs programom holnap estére. Itt fogok ülni az üres házban, de jó is lesz...

2013. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Én sem megyek 21 éves létemre. Egyrészt azért nem mert olyanokkal leszek együtt akik versenyt űznek abból ki fog hányni a pijától. A társaságban is az a 2 haverom akikkel nagyon jóban voltam már ők is lesüllyedtek erre a szintre, így én köszönöm de ebből nem kérek.

Másrészt amúgy sem vagyok az a nagy bulizós ember, jó havonta eljárok az igaz barátaimmal akikkel időnként tartjuk a kapcsolatot de már nekik is megvan a maguk élete igaz idősebbek nálam 1-2 évvel tehát már családot akarnak egy részüknek már van is. A maradék meg messze bulizik már az új barátaikkal vannak.

Nekem sok barátom eltűnt gyakorlatilag alig maradt valakim így egyedül vagyok. Barátnőm nincs, de már kitörnék ebből az életből és én is elkezdenék már végre élni olyan emberekkel akiknek a hétköznapokban is fontos vagyok és végre nekem is jussanak élmények. Valahogy a tinédzser éveimet sírom vissza akkor még másabb volt a helyzet, annak egy pörgősebb változatára vágyom.

2013. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 II.Dartheon ***** válasza:

Tudjátok mit? HA már így összegyúltünk, akik otthon marandak, nem gyűlünk össze valahol, és boldogítjuk egymást?

Kettes voltam. (ja, a nevem is látszik :D )

2013. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

21/F

Valószínűleg én sem megyek bulizni! Viszont abban nem értek egyet, hogy a buli csak a piáról szól! Én pl. ismerkedni mennék!

2013. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez téged miért kell, hogy érdekeljen. Törődj magaddal. Van még valószínű az életbe pár évtizeded, hogy igyál. Szerintem szánalmas aki leissza magát, de ha ettől érzi jól magát... Kidob jó pár ezer forintot, hogy berúgjon, aztán 1-2 nap múlva meg el is felejti és erre ment el sok ezer forint, én így látom, és szerintem nem kell pia ahhoz, hogy valaki jól érezze magát, ha még is akkor ott komoly gondok vannak. Szerintem nem nagyon éri meg a dolog.
2013. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!