Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én vagyok ezzel így?

Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Ma van szilveszter, és én itthon maradtam mindjárt 16 éves létemre. Ez nem azért van mert nincsenek barátaim, hanem mert ha társaságba vagyok úgy érzem, hogy én semmibe se tudok beleszólni. Pedig a legjobb haveromal ugyanolyanok vagyunk (ne külsőre gondoljatok). A tesóm is szerette volna ha vele megyek bulizni, de az ő haverjait nem is ismerem, és mivel kisebb vagyok úgy érzem lenéznek. Egyedül meg nem megyek, új társaságba szégyenlős vagyok. Szóval ha valaki azt mondja, hogy menjek vele akkor én inkább itthon maradok. Mindig ha megyünk valahova haverokkal van amikor rendesen tudok velük dumálni van amikor csak úgy megyek kettőjök mellett, és gondolkozok. Szóval itthon maradok itthon, főzök valamit, kutyát sétáltatatok, és megnézek egy vicces filmet mondjuk a Terminátor 3.-at.

Nem csak én vagyok így vele?



2013. dec. 31. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Nem csak te vagy így nyugi,én is így vagyok.
2013. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem menj el máskor és próbáld ki az újat!! Ne hagyd magad állj le velük beszélgetni !! Nagyjából én is így vagyok ,de inkább kipróbálom minthogy megbánjam ,hogy nem mentem el!!Úgyhogy sok sikert!! :)))
2014. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is így voltam szilveszterkor, de aztán én végül elmentem a tesómékkal és egész jól sikerült az este. De amúgy hétköznaponként suli után mindig itthon vagyok. Hétvégenként sem járok semerre. Te kicsivel szerencsésebb helyzetben vagy, mert nekem még ilyen haverjaimmal sincsenek akikkel el tudnék lenni. Elég sértődékeny vagyok, ha valaki azt írja, hogy nem tudunk találkozni azt egyből lerázásnak veszem.
2014. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!