Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hogy telt a szilveszter?...

Kinek hogy telt a szilveszter? Kinek van emlékezetes sztorija, akár régebbi buliról?

Figyelt kérdés

Először is Boldog Új Évet minden kedves Olvasónak és felhasználónak! :))


Én egy jó rég nem látott ismerősömmel "buliztunk" duóban. Egy pár óra elteltével igen csak illuminált állapotban főztük együtt a lencsét és a feles borsót csülökkel, házi kolbásszal. (Megjegyzés: NYAMMMMAAAA!!!!!) Bemelegítésnek meggy pálinka, aztán rögtön száraz pezsgő. Nos, ennek jótékony hatására barátom tartott egy rögtönzöt tv shopos termékbemutatót házilag konyhakésekkel, hogy csodáljam meg a csorbítatlan és időt álló tv shopból rendelt csodakéseket. Na már most, ennyi alkohol után az ötlet már önmagában is igen veszélyes, hát még szamurájozni ilyen tárgyakkal! Az még fokozza a dolgot, hogy barátom már megérkezésemkor sem volt szomjas, úgyhogy az utána és velem elfogyasztott meggyes még rátett egy lapáttal :))) . Szóval, előkerült a halfiléző kés. Aki esetleg nem tudja, annak elmondom, hogy a pengéje ultra rugalmasnak lett tervezve, ami tökéletesen alkalmazkodik pl. a csontozáshoz. A termékbemutató túl jól sikerült, mert a barátom a konyhapulton hajlítgatta a kés, hogy csodáljam meg a rugalmasságát, és nagyon magyarázta a tudnivalókat. Annyira meghajlította a kést, hogy abban a minutumban letört tőből a penge és repült egyet a sarokba. Az éle baromi éles volt, de szerencsére nem lett belőle komolyabb baleset, "csak" barátomnak sikerült véletlenül elvágnia az ujját. Olyan hiper gyorsan történt az egész, és én a pezsgőtől olyan lassú voltam, hogy beletelt egy pár másodpercbe, hogy mi a franc történt tulajdonképpen :)))))) . Néztünk egy nagyot, pislogtunk és röhögtünk :D . Egy ilyen késnek ekkora erőfeszítésre (mert tényleg nem volt nagy) nem lett volna szabad eltörnie, úgyhogy irány a fogyasztóvédelem :))


2014. jan. 1. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

én huszonéves fejjel, egy 60éves nő karjában és ágyában ébredtem...gondolhatod milyen buli volt, nagyon ki vagyok most lelkileg, hogy mit művelhettem este.


most írtam ki kérdésben is...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__52..

2014. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éjfélkor pezsgőzés, 1kor alvás.
2014. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
WOW, kettes! Te aztán tudsz élni! :))
2014. jan. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!