Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pletykát...

Tinácska:) kérdése:

Hogy lehet egy pletykát megállitani?

Figyelt kérdés
Olyas valamit csináltam ami nagyon nem helyes és az emberek ezt meg tudták .Még csak páran tudják.Hogy tudom megakadályozni a pletykát?

2014. jan. 2. 21:12
 1/5 anonim válasza:

Kedves Tinácska!


Hát van egy tippem hogy mit csináltál, de kérdésedre válaszolva azt tudom mondani hogy nem nagyon lehet. Kérd meg az adott illetőt/illetőket hogy ha lehet ne mondják el másnak, bár ez sajnos korántsem jelenti azt hogy nem fogják. Ha meg már megtörtént a baj akkor próbáld meg minnél inkább figyelmen kívül hagyni (piszkálódást stb), az emberek gyorsan felejtenek :)

2014. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfenyegeted a titok tudóit.
2014. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megmondod nekik, hogy róluk is tudsz dolgokat:)
2014. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pletykát megállítani nem lehet. Erre mondom én azt, hogy előbb gondolkodni, majd utána cselekedni. :)
2014. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Adsz nekik másik beszédtémát.

Az se baj,ha csak kitalált történet,viszont amint lesz valami érdekesebb mint Te le se fognak szar ni.

Viszont nem ártana gondolkodni és utána cselekedni.

2014. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!