Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nagy dolog, ha az embrr...

Az nagy dolog, ha az embrr vissza tudja hívni a kutyáját, vagy mikor. Elindulna megállítani?

Figyelt kérdés
ha ki akár futni az utcara és raszol a gazda és megáll az nagy dolog? Vagy ha elindul egy ember felé esw.szólnak rá és megfordul. Az már valami?

2013. nov. 2. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, az már valami.
2013. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
89%
Nem,ez mondjuk az alap, amit minden kutyának tudnia kéne. Ennél egy fokkal "valamibb", ha a kutya magától nem fut ki az utcára, és nem rohangászik oda engedély nélkül minden szembejövőhöz.
2013. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alap, amit minimum söt alapvetöen tudnia kell annak a kutyának.
2013. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Mihez képest?

Szerintem alap lenne mindenkinél,bár a magyarok zöménél még ülni se tud a kutya.

2013. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az! Én többre nem is tanítottam meg.Ha nem tudnám visszahívni és, ha nem ismerném 100%-ig, hogy mit fog csinálni az adott helyzetben, akkor nem engedném el póráz nélkül. Ha nyitva van a kocsibejáró, és elmegyünk autóval egy 20 percre, akkor se lóg meg, ott fekszik és vár minket.

Ja meg "le tud ülni", de csak apámnak, mert ő a "nagyfőnök".

2013. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz, hogy sokan már könyörögnek a kutyának, az meg megy előre mintha mit sem hallana.
2013. nov. 2. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi átlag kutyásokhoz képest igenis nagy szó, legalábbis én vidéken azt tapasztalom hogy magas ívben tesznek a kutyák a gazdájuk szavára (tisztelt a ritka kivételnek, pl. nekem), igaz, a gazdik is csak azért tartják a kutyát, hogy l e g y e n. Szóval ha valami történik, kifut a kapun, nekimegy az enyémnek, stb., marad az eredménytelen üvöltözés.
2013. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

A behívás, megállítás és a más emberekről-kutyákról letiltás az ALAPENGEDELMESSÉG alfája és omegája. Ez a kutya tartás és nevelés ALAPJA, ami nélkül elképzelhetetlen a kutya NORMÁLIS sétáltatása!

Sajnos ma Magyarországon a kutyák legnagyobb része nem tudja ezeket, nem tanítják rá a gazdik...egyszerűbb pórázon sétáltatni, vagy hasztalan kiabálni...nem bánt...na jah :(

2013. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!