Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Tescoban volt egy félig...

Tescoban volt egy félig megevett süti, a másik felét letörtem és megettem. Ha másnap bemegyek nem fognak megállítani ugye?

Figyelt kérdés
Valaki felbontotta és ott volt, aztán ahogy elsétáltam mellette törtem belőle egyet. Ez miatt nem vesznek elő ugye?
2013. okt. 26. 23:16
 1/8 aspikami ***** válasza:
xD
2013. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha a kamera nem látott éppen vagy nem csináltad olyan feltűnően akkor nem lehet belőle baj.

Nálunk is van olyan ahol cukorkákat lehet kiadagolni magunknak egy kis zacskóba és azt hiszem súlyra kell fizetni és volt már amikor úgy kivettem egy szemet nem feltűnően csak elsétáltam mellette és mintha ásítás közben a szám elé teszem a kezem úgy be is kaptam és elrágcsáltam.

Ilyen kis apróságokért nem szólnak amúgy, én is csinálok olyat hogy veszek egy üdítőt ha nagyon szomjas vagyok, és persze bent meg is iszom, igaz azt ki is fizetem mert nincs pofám eldobni üresen valamelyik polc alá, meg ugye kamerák mindenhol és a tolvajok zömét is úgy kapcsolják le hogy kifigyelik majd a kijáratnál távirányítással bekapcsolják a kaput és akkor átnézik a blokkot meg az illető dolgait hogy mi van kifizetve stb... és akkor jegyzőkönyv.

Általában egy kis szelet csokiért nem szólnak ha mondjuk olcsó dologról van szó és gyereknek adják a szülők és megvenni nem szokták, azok felett általában elnéznek, de ilyen kis dolgokért jegyzőkönyvet vesznek fel és kifizettetik az árát jobb esetben eljárás nélkül ami csak az árú értékét jelenti, rosszabb esetbe rendőrségnek adják az ügyet de 10000 ft alatti lopás csak szabálysértésnek minősül így jegyzőkönyv és csak egy kis plusz összeget kell fizetni az eljárást. Akkor van gond ha nagy értékben lop valaki valamit.

2013. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ügyi vagy,lehet az első felét a patkányok ették meg.
2013. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha engem nem kaptak el azértr amiért,mert annyit ettem,akkor téged ezért biztos nem.
2013. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
De mellesleg jó nagy paraszt vagy!
2013. okt. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Elloptál egy fél süteményt a tecsóból, ezért tecsó gazdaságos börtöncellába fognak zárni, és hetente egyszer mehetsz majd fürdeni tecsó gazdaságos "meleg"vízben.


Sajnálom, ha rossz hírt hoztam.

2013. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akkor egyből nem kaptak el, akkor már nem, de jó lenne ha nem csinálnál ilyeneket, egy harapás süti nem éri meg azt a tortúrát, amin átmennél ha elkapnának, nem beszélve arról, hogy honnan tudod milyen koszos kézzel fogta azt már meg valaki.
2013. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gpeterg válasza:
Nem fognak, ha kamera nem vette fel. Nekem volt egy haverom, aki a Tesco-ban ellopott egy játékot (PC), de nem volt benne lemez, ezért visszament reklamálni.
2013. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!